Asmeninių kompetencijų aplankas


Įvadas. Gyvenimo aprašymas (cv). Pagrindiniai išsilavinimo dokumentai. Įgytų kompetencijų analizė bei pateikimas. Profesinio tobulėjimo kompetencija. Komandinio darbo kompetencija. Veiklos planavimo ir organizavimo kompetencija. Komunikacinė kompetencija. Žinių valdymo kompetencija. Asmeninių lyderio gebėjimų tobulinimo planas. Kompetencijų aplanko rengimo refleksija. Išvados. Literatūros sąrašas.


Vidurinio išsilavinimo brandos atestatas – išsilavinimas, įgytas baigus vidurinio ugdymo programą ir išlaikius brandos egzaminus (žr. 8 psl.);

Profesinio tobulėjimo kompetenciją įgyjau praktikos metu, kai studijavau dietologiją Vilniaus kolegijoje. Studiju metu praktikavausi vaikų globos namuose bei ligoninėje. Teorinių žinių išmokau paskaitų metu, praktinių – atliekant praktiką vaikų namuose ir gydymo įstaigose. Praktikos metu įgyjau maisto tvarkymo skyriaus darbo organizavimo gebėjimų ir įgūdžių, ugdžiau maitinimosi vertinimo praktinius įgūdžius ir gebėjimus, išmokau sudaryti valgiarasčius ir savarankiškai organizuoti maitinimosi priežiūrą, vertinti paciento sveikatos bei mitybos būklę.

Taip pat įgyjau įgūdžių reikalingų dietistų profesinėje veikloje, tai: susipažinimas su dietinio maisto gamybos technologijomis, vertinau pacientų maitinimosi problemas, vertinau subjektyvias ir objektyvias sveikatos problemas, atsiradusias dėl netinkamo pacientų maitinimosi, ir sudarinėjau dietinio maitinimo valgiaraščius. Praktikos metu taikiau maisto bei maisto gamybos darbuotojų asmens ir darbo higienos principus. Teko analizuoti bei išmokti įsakymus, higienos normas, kurie yra būtini dirbant šioje srityje.

Įgytos kompetencijos netiesioginiai įrodymai, praktinio mokymo sutartys, pateikti 14 – 23 puslapiuose.

Kadangi studijavau mediciną, studijų metų norėjau dar labiau įtvirtinti mediko žinias, todėl baigiau tobulinimo kurso klasikinio masažo programą, skirta bendrosios praktikos slaugytojoms. Kadangi jau mokiausi medicinos, žmogaus anatomijos ir fiziologijos apžvalga buvo trumpa, todėl daugiau dėmesio buvo skirta paciento paruošimui masažui, masažo netaikymo būdams (indikacijos ir kontrindikacijos skiriant masažą), masažo poveikiui odai, raumenisms, raisčiams bei sausgyslėms, aptartos priemonės masažui, o taip pat kalbėjome apie kliento ir masažisto tarpusavio ryšį.

Praktikinėje dalyje išmokau klasikinio masažo būdus: glostymas, trynimas, maigymai, nustūmimai, vibracija, judesiai, visų būdų varijavimas ir jungimas į visumą, o taip pat viso kūno masažą: apatinių bei viršutinių galūnių masažą, nugaros masažą, juosmens – kryžkaulio zonos masažą, pilvo bei krūtinės masažą, plaukuotosios galvos dalies masažą.

Įgytos kompetencijos netiesioginį įrodymą, klasikinio masažo pažymėjimą, pateikiu 24 puslapyje.

Nuo 2012 metų darbą pradėjau mokykloje, nuo 2013 metų – visuomenės sveikatos biure, todėl labai svarbu buvo kasmet kelti bei tobulinti turimą mediko kvalifikaciją. Dėl šios priežasties dalyvavau įvairiuose seminaruose, konferencijuose, medicininiuose parodose. Tarp jų:

„Infekcinių ligų imunoprofilaktika ir gydymo aktualijos“. Šio seminaro metu daug kalbėta apie infekcinės ligas (vėjaraupiai, raudonukė, kiaulytė ir kt.) bei jų prevenciją. Profesoriai bei daktarai dėstė teorinę dalį, žymūs gydytojai dalinosi savo profesine patirtimi. Taip pat buvo aptariamos tėvų daromos klaidos, kai jų atžalos suserga. Netiesioginis įrodymas, seminaro pažymėjimas, pateikstas 27 puslapyje.

„Aktualūs vaikų sveikatos klausimai“. Šios konferencijos metu buvo nagrinėjami vaikų sveikatos sutrikimai nuo gimimo iki pilnametystės. Docentai dalinosi dažniausiai pasitaikančiomis vaikų problemomis bei siūlė būdus kaip jas išvengti. Žymūs gydytojai aprėpė kiekvieną vaiko formavimosi stadiją ir nagrinėjo aktualiausias ligas. Taip pat buvo pristatytas naujas Lietuvos rinkai medikamentas – Hidrasec – ūminio viduriavimo simptomams gydyti, plačiai papasakota apie jo veikimą bei dozavimą vaikams. Netiesioginis įrodymas, konferencijos pažymėjimas, pateikstas 29 puslapyje.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2850 žodžiai)
  • Kolegija
  • Beata
  • Asmeninių kompetencijų aplankas
    9 - 1 balsai (-ų)
Asmeninių kompetencijų aplankas. (2018 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-kompetenciju-aplankas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 15:19
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo