Asmens duomenų apsaugos valdymo auditas


Įvadas. Asmens duomenų apsauga. Bendrosios nuostatos. Asmens duomenų tvarkymas. Vaizdo stebėjimas. Mokumo vertinimas ir įsiskolinimo valdymas. Duomenų subjekto teisės. Duomenų saugumas. Duomenų valdytojų registravimas. Asmens duomenų teikimas duomenų gavėjams, esantiems užsienio valstybėse. Įstatymo vykdymo priežiūra. Skundų priėmimas ir tyrimas. Atsakomybė. Banko „asmar“ audito programa ir ataskaita. Išvados.


Žmonės kiekvieną dieną susiduria su įvairiomis situacijomis, kuomet pateikia savo duomenis, kad mainais galėtų pasiekti norimą tikslą, t. Y. Gauti tam tikrą paslaugą ar produktą, patikrinti ar pateikti tolimesniems veiksmams informaciją, prašyti pagalbos ar kitų tikslų vedimi. Naudojant asmeninius duomenis yra siekama, kad šie nebūtų panaudoti blogiems tikslams, todėl reikia žinoti, kaip teisingai duomenis apsaugoti. Tinkama asmens duomenų apsauga – užtikrinta asmens teisė į privatų gyvenimą. Todėl saugant savo, klientų bei partnerių privatų gyvenimą, verta įgyvendinti tinkamas asmens duomenų apsaugos priemones savo veikloje.

Norėdami įsigyti banko produktus ar atlikti net paprasčiausias bankines operacijas, klientai pirmiausia yra paprašomi pateikti asmenį patvirtinantį dokumentą, ir tik tuomet atliekami sekantys veiksmai. Bankui svarbu pažinti savo klientus, kad galėtų juos stebėti ir patarti įvairiais finansinias klausimais, bei svarbu sekti klientų pajamas, išlaidas, turimus įsipareigojimus, kad galėtų įvertinti jų mokumo riziką, kuomet pasinaudoja vienu iš bankų siūlomų produktų, pavyzdžiui kreditu. Norint tinkamai apsaugoti duomenis, finansinėje įstaigoje, ar bet kurioje kitoje institucijoje, reikia vadovautis ne tik bendromis pateiktomis tos įstaigos vidaus taisyklėmis, bet pirmiausia, bendrais priimtais ir patvirtintais įstatymais.

  • Bankininkystė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3958 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Asmens duomenų apsaugos valdymo auditas
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmens duomenų apsaugos valdymo auditas. (2017 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmens-duomenu-apsaugos-valdymo-auditas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 11:12
×