Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje stebėjimas ir analizė


Duomenys apie laidą. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas. Koks šioje situacijoje, jūsų nuomone, buvo stebimojo (-sios) tikslas? Ar stebimajam (-jai) pavyko šį tikslą pasiekti? Koks stebimojo (-sios) elgesys, jūsų nuomone, labiausiai padėjo jam (jai) siekti savo tikslo? Koks stebimojo (-sios) elgesys, jūsų nuomone, labiausiai trukdė jam (jai) siekti savo tikslo? Koks stebimojo (-sios) elgesys, jūsų nuomone, darė teigiamą poveikį diskusijos psichologinei atmosferai? Kaip konkrečiai į šį elgesį reagavo kiti diskusijos dalyviai (-ės)? Koks stebimojo (-sios) elgesys, jūsų nuomone, darė neigiamą poveikį diskusijos psichologinei atmosferai? Kaip konkrečiai į šį elgesį reagavo kiti diskusijos dalyviai (-ės)? Kokias emocines būsenas diskusijos metu išgyveno stebimasis (-oji)? Iš kokių elgesio elementų tai sprendžiate? Kaip manote kas sukėlė tokias emocijas? Ar kas nors diskusijos metu jus nustebino, nes įvyko ne taip, kaip, jūsų nuomone, buvo galima tikėtis? Ar stebimojo (-sios) dalyvavimas diskusijoje, jūsų nuomone, buvo sėkmingas? Kodėl taip manote? Kokias pastebėtas viešo kalbėjimo (pasisakymo) klaidas (trūkumus) ir privalumus galite įvardyti?

Temos pavadinimas: ,,Ką valstybė galėtų padaryti, kad Lietuvoje būtų geriau gyventi šeimoms ir būtų daugiau vaikų?“, ,,Kokia būtų sąžiningiausia ir teisingiausia mokesčių sistema?“.

Balso stiprumas buvo normalus, tolydus, tik kai bandydavo pertraukti kalbą balso toną pakeldavo.

Ar stebimajam (-jai) pavyko šį tikslą pasiekti? Dabar galiu teigti, kad pavyko, nes jo partija pateko į valdžią.

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (550 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvardas
  • Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje stebėjimas ir analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje stebėjimas ir analizė. (2014 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmens-elgesio-televizijos-diskusiju-laidoje-stebejimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 09:13
×