Asmens higienos įgūdžių ugdymas


Asmens higienos įgūdžių ugdymas. Eiga Įvadinė dalis. Klausimai pateikiami vaikams. Sveikatos rizikos veiksnių aprašymas teiginys pirminė empirinė intuityvi patirtis.


Situacija: valandėlė skirta papasakoti vaikams apie dantukų priežiūrą, skatinti vaikus prižiūrėti dantukus, kaip taisyklingai juos valyti, ką valgyti, kad jie būtų sveiki. Priminti vaikams apie sveikatos saugojimą ir stiprinimą. Ypač apie dantukų priežiūrą, kaip juos reikia saugoti. Papasakoti, kokius šepetėlius rekomenduojama naudoti, kaip valyti dantukus, kad jų nepažeisti.

Įvadinė dalis: trumpai užsimenama vaikams apie ką bus kalbama per šią valandėlę. Paklausiama, ar vaikai rūpinasi savo dantukais, kaip tai daro. Paklausiama, ar vaikai rūpinasi savo sveikata. Kokių sveikatos problemų dažniausiai turi, kaip stengiasi jų išvengti. Taip pat pasidomėti, ar vaikai žino, kaip reikia saugoti savo sveikatą. Ką vaikai mėgsta labiausiai valgyti, ir kaip mano, koks maistas yra sveikiausias jų dantukams.

Pagrindinė dalis: pirmiausiai perskaitomas trumpas eilėraštukas apie dantukus ir vaikų klausiama, apie ką jisai buvo.

pirmiausiai pasakoma, kas yra dantys. Parodomas danties plakatas, primenama, kad labai juos reikia saugoti, nes yra greitai pažeidžiami, kad negalima jų ilgai valyti, nes reikia saugoti emalį, kuriuo yra padengti mūsų dantys.

Parodyti dantų šepetėlių pavyzdžių, papasakoti koks šepetėlis ką atlieka. (Šepetėliai rodomi gyvai atsinešus)taip pat kiekvienas parodo savo atsineštą dantų šepetėlį iš namų.

Toliau papasakojama, kas gali nutikti, jei vaikučiai nevalys dantukų taip, kaip reikia iš tikrųjų. Paskaitomas eilėraštukas.

Klausiama, kas tai gali būti. Iš vaikų laukiama atsakymo: mikrobai.

  • Microsoft Word 270 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1298 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jolanta
  • Asmens higienos įgūdžių ugdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Asmens higienos įgūdžių ugdymas . (2017 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmens-higienos-igudziu-ugdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 14:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo