Asmens investicijų į finansines priemones plėtros galimybės Lietuvoje


Finansinės priemonės lietuvoje. Investiciju pletros galimybes. Referatas asmens populiarinimas. Asmens investicijų į finansines priemones galimybės. Susidomejimas asmeniniai finansais auga. Asmens investiciju i finansines priemones pletros glimybes lietvoje. Investavimo priemones referatas. Pletros ir vystymosi galimybes referatai.

Įvadas. Asmeninės finansinės investicijos ir finansų sistema. Asmeninių finansinių investicijų plėtros lietuvoje galimybės. Asmeninių finansinių investicijų plėtros potencialas. Nauji vertybinių popierių rinkos produktai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Asmeniniai finansai vis dar retai mokslininkų analizuojami kaip atskira sritis, tačiau pastaraisiais metais susidomėjimas rinkoje šia finansų dalimi sparčiai auga ir Lietuvoje. Viena vertus, tokį populiarumą lėmė pasikeitusi finansinė namų ūkių padėtis, didėjančios pajamos, tam tikri vyriausybės veiksmai, kita vertus – augantis gyventojų pasitikėjimas finansinėmis institucijomis, sparčiai kintanti vertybinių popierių, nekilnojamojo turto ir kt. rinkos.

Makroekonomistų teigimu, pagrindinis bendrojo vidaus produkto, taip pat ir verslo įmonėse pagamintų prekių vartotojai – tai namų ūkiai. Investicijų srityje už bet kurio verslo subjekto „stovi“ namų ūkio ar asmens pinigai. Todėl vienaip ar kitaip nuo to, kaip efektyviai bus valdomi asmens finansai, priklauso ne tik atskiro asmens ar šeimos gerovė, bet ir viso šalies ūkio vystymasis. Tačiau vis dar sąlygiškai mažos gyventojų pajamos, menkos investavimo žinios, plačiai populiarinamas vartojimo skatinimas (įvairiomis bankų ir prekybos tinklų akcijomis, trumpalaikio skolinimosi paslaugų gausa) yra pagrindinės šios plėtros kliūtys. Straipsnio autorių tikslas – išnagrinėti asmeninių finansinių investicijų plėtros Lietuvoje galimybes ir pateikti siūlymus, skatinančius jų augimą šalyje.

Darbo tikslas: aprašyti asmens investicijų į finansines priemones plėtros galimybes Lietuvoje

Darbo uždaviniai:

1.Aprašyti asmeninės finansinės investicijos ir finansų sistemą.

2. Aprašyti asmeninių finansinių investicijų plėtros Lietuvoje galimybes.

3. Aprašyti asmeninių finansinių investicijų plėtros potencialą.

4. Pateikti išvadas

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2392 žodžiai)
  • Monika
  • Asmens investicijų į finansines priemones plėtros galimybės Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Asmens investicijų į finansines priemones plėtros galimybės Lietuvoje. (2012 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmens-investiciju-i-finansines-priemones-pletros-galimybes-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:25
×