Asmens stebėjimas televizijos laidoje Valanda su rūta


Stebimojo asmens Kristinos elgesio televizijos diskusijų laidoje. „Valanda su rūta“ analizės protokolas. Stebimojo asmens Rolando Onusaičio elgesio televizijos diskusijų laidoje. „Valanda su rūta“ analizės protokolas.


Laidoje buvo diskutuojama apie žmonių gyvenimo sukrėtimus ir dramas, kurios ištinka kiekvianą, tačiau ne visi sugeba išsikapstyti. Buvo aptariama kiekvieno laidoje apklausto žmogaus gyvenimo istorija, nutikimai ir nuopoliai, ką jie patyrė ir kaip jie jaučiasi dabar, kaip jiem pavyksta nepasiduoti po sunkių išgyvenimų ir kas jiem padeda atsitiesti. Taip pat buvo aptarema ką daryti, kad po kiekvienos audros ateitų graži diena.

Mano nuomone, pagrindinis merginos tikslas buvo papasakoti savo patirtį,kaip 10 metų vaikų namuose gyvenusi mergina rado savo mamą, kuri pasikeitė net telefono numerį,kad nereiktų bendrauti su dukra,tačiau kartą mama susirado Kristinos brolį,nes žinojo kad šis išeidamas iš vaikų globos namų, gavo nemažą piniginę išmoką. Bet nepaisant to, kad mergina neturėjo mamos palaikymo jai pavyko pasiekti aukštumų.

Mano nuomone, Kristinai pavyko įgyvendinti savo tikslą,nes visi išgirdo merginos patirtį,jos dramatišką istorija apie jos mamą,kuriai nerūpi vaikai,kuri prisimena vaikus,tik tada kai sužino,kad galės iš jų pasipelnyti.Taip pat visiem parodė, kad ir be tėvų palaikymo gali pasiekti aukštumų,merginai vos 20,o ji jau specialiųjų olimpinių žaidynių čempionė.Visi merginą ragino ,palaikė,stiprino ir drąsino kovoti toliau.

  • Psichologija Namų darbas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1162 žodžiai)
  • Gintare
  • Asmens stebėjimas televizijos laidoje Valanda su rūta
    10 - 10 balsai (-ų)
Asmens stebėjimas televizijos laidoje Valanda su rūta. (2016 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmens-stebejimas-televizijos-laidoje-valanda-su-ruta.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:07
×