Asmenybė skaidrės


Asmenybė. Asmenybės esmė. Tai kiekvienam žmogui būdinga savita mąstysena, jausena ir veiksena. Kiekvienas žmogus. Toks pats kaip ir kitas Toks pats kaip kai kurie žmonės. Asmenybės klasifikuojamos i 4 grupes. Choterikas Sangvinikus Melincholikus Flegmatikus. Asmenybės bruožai. Bruožai – tai asmenybės polinkis elgtis tam tikru būdu. Svarbiausi asmenybės bruožai. Emocinis pastovumas –. Brandi asmenybė. Brandus amžius apima žmogaus gyvenimo laikotarpį nuo 20 iki 60 metų. Trys brandos periodai. Ankstyvoji branda 20-40 metų Vidurinioji branda 40-60 metų. Brandus amžius laikomas biologinės ir psichologinės pusiausvyros kūrybinės veiklos kulminacijos periodu. Atsakingas asmuo. Tai toks žmogus, kuris atsakingas už save už savo gyvenimo turinį. Ačiū už demėsį!

Emocinis pastovumas – ramus, nesargus, patenkintas savimi. Ekstraversija – linkęs bendrauti, mėgstantis bendrauti, santūrus. Atvirumas – Lakios vaizduotės, atviras. Sąžiningumas – veiksmingas, neveiksmingas, rūpestingas, impulsyvus.

Ankstyvoji branda 20-40 metų; Vidurinioji branda 40-60 metų; Vėlyvoji branda 60-80 metų Tačiau šitos ribos nėra griežtai apibrėžtos. Šiais suaugusių žmonių stadijas lemia ne biologiniai, o socialiniai veiksniai. ( Pvz: vedybos, karjera).

Tai toks žmogus, kuris atsakingas už save už savo gyvenimo turinį.

  • MS PowerPoint 60 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (194 žodžiai)
  • Kariina
  • Asmenybė skaidrės
    9 - 1 balsai (-ų)
Asmenybė skaidrės. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybe-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:31
×