Asmenybės analizė


Saves kaip asmenybes analize. Asmenybes motyvacine sfera. Saves kaip asmenybės analizė verslo aplinkoje. Asmens motyvacinė sfera. Savęs, kaip asmenybės, analizė. Asmenybes analizes. Asmenybes analizavimas. Asmenybių interpretacija. Nemokami kursiniai, referatai asmenybė. Nuostatos asmenybes kursinis nemokamai.

Asmenybes analize, pagal pateiktus reikalavimus, pvz. : kokia emocine busena, kaip reaguoja i humora ir pan. Motyvacinė sfera. Emocinė sfera. Valinė sfera. Gebėjimai. Suvokiantysis.

Akvilė yra menininkė. Jos didžiausias pomėgis – piešti ir tapyti. Kurti meno kūrinius. Jau ne vienas darbas yra papuošęs gyvenamo kambario sieną. Ji visada juos atlieka kruopščiai ir atsakingai, o viso to seka yra geriausias įvertinimas grupėje ir pagyrimas iš dėstytojo. Akvilė interesuota visada laiku padaryti darbus, niekada nepasilieka jų paskutinei minutei. Ji visada sako „ kam pasilikti daug darbų paskutinei minutei ir vargti, jei gali viską pasidaryti laiku ir ilsėtis, ar kurti naujus šedevrus dėl savęs. “akvilė man yra keistas žmogus, turbūt dėl to, kad ji meninkė, jos nuostatos ir įsitikinimai kitokie nei ekonomisto, lituanisto ar edukologo. Ji viską mato kitaip nei visi, jai atrodo, kad ? ? ?

Akvilė studijuoja dailę ir dizainą. Ji bus dailininkė-dizainerė-mokytoja. Kaip ji pati sako: „nušaunu trys zuikius vienu šūviu“. Didžiausia motyvacija mokytis šia specialybę yra nemokamos studijos, gaunama didžiulė stipendija ir žinoma aistra menui. Ji yra baigusi meno mokyklą, nuo pat mažumės ją traukė teptukai ir dažai, jau gilioje vaikystėje kūrė meno kūrinius, domėjosi viskuo, kas yra kitaip, ji viską matė kitokiomis spalvomis

Santykis su kitais žmonėmis yra gan idomus. Ji kaip asmuo yra gan tyli, būnat kambaryje kartais atrodo, kad jos net nėra. Retai kada įsitraukia į pokalbį, ją visada reikia pakalbinti, jos požiūris į gyvenimą yra visiškai kitoks nei kambariokių.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (748 žodžiai)
  • Ineta
  • Asmenybės analizė
    9 - 3 balsai (-ų)
Asmenybės analizė. (2012 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:54
×