Asmenybės aprašas (spalvų testai, paveikslėlių testai)


ASMENYBĖS APRAŠAS Atliko Paveikslėlių testo analizė. Teiginių testo analizė A. Oranžinė spalva Leiskite man dirbti “ Judėti. Veikti. Siekti. . “. Ko nemėgsta „ oranžiniai “ žmonės. Spalvų testo analizė I etapas Kompozicijos apžvalga. Etapas Funkcijos sujungimas su spalva ir kokybe. Apskritimas – savimonė Visoje kompozicijoje turiu 7 apskritimus , iš jų 3 šaltų spalvų ir 4 šiltų spalvų. Trikampis — veikla Savo kompozicijoje aptikau 5 trikampius , 0 šaltų spalvų , 5 – šiltų. Kvadratai – mąstymas Savo kompozicijoje iš viso aptikau 5 kvadratus , 1 iš jų yra šaltos spalvos , 4 – šiltos. Stačiakampiai – stabilumas poreikis Visoje kompozicijoje turiu 5 stačiakampius , 3 iš jų yra šaltų spalvų , 2 šiltų.


Pirmas paveikslėlis — Nupiešiau jūrą ir saulę. Tai simbolizuoja šilumą, vasarą, gerą orą. Tai reiškia, jog esu šiltas žmogus, kuris mėgsta gerą orą.

Antras paveikslėlis — nupiešiau kvadratą, ir į jį einančias keturias tieses. Tai rodo, jog aš bet kokiais būdais pasieksiu užsibrėžtą tikslą.

Trečias paveikslėlis — nupiešiau daug vienodų taškų. Tai parodo, jog aš pripažįstu tik lygybę, ir esu komandos žmogus, o ne individualus lyderis.

Ketvirtas paveikslėlis — kampuose nupiešiau keturias skirtingas figuras, kurias sujungiau tiesėmis. Tai reiškia, jog esu tolerantiškas bet kokių pažiurų žmonėms.

Penktasis paveikslėlis — Nupiešiau kylantį bokštą. Tai reiškia, jog esu organizuotas, ir galiu siekti užsibrėžto tikslo.

Šeštasis paveikslėlis — nupiešiau gyvatėlę. Tai reiškia, jog kartais esu pasimetęs, ir nežinau ką darau gyvenime.

Toks stiprus fizinis poreikis veikti reikalauja absoliučios laisvės. Priverstas ilgai sėdėti ir nieko neveikiant klausytis, „oranžinis“ netrukus ims linguoti koją, žaisti pieštuku, nukryps mintimis ir apsnūs. Taip yra man. Tai kas man yra neįdomu ar ten kur nėra veiksmo aš negaliu susikaupti, mano mintys nukrypsta visai į kitą veiklą.

„Oranžinis tipas“ išsiskiria alternatyviu gyvenimo būdu, duodamas valią savo įgimtam spontaniškumui, išradingumui, energijai ir impulsyvumui. Sponatniškumas yra mano „varikliukas“.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1198 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kęstutis
  • Asmenybės aprašas (spalvų testai, paveikslėlių testai)
    10 - 3 balsai (-ų)
Asmenybės aprašas (spalvų testai, paveikslėlių testai). (2016 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-aprasas-spalvu-testai-paveiksleliu-testai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:08
×