Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa tyrimas


Įvadas. Rezultatų aptarimas/analizė. Apibendrinimas ir išvados. Refleksija. Apklausa.


Šios apklausos pagrindinis tikslas yra - savęs pažinimas ir vertinimas. Savęs suvokimas. Pagrindiniai savęs vertinimo aspektai. Pagalvosite, kodėl svarbu save pažinti ir teigiamai vertinti, leidžiantis į karjeros kelią. Susipažinsite su savęs pažinimo aspektų įvairove. Pagalvosite apie save ir įžvelgsite galbūt neatrastų savo savybių. Nuspręsite, kurie savęs pažinimo aspektai yra svarbiausi, renkantis karjeros kelią. Pažįstant save svarbu kurti objektyvų savęs vaizdą: pripažinti ir įsivardyti tiek teigiamas, tiek neigiamas savo savybes. Teigiamų savybių įvardijimas sustiprins pagarbą sau ir savivertę, o neigiamos savybės rodys asmenybės keitimosi, saviugdos kryptį.

Tiriamąją pasirinkau 19 metų merginą, gyvenančia Vilniuje. Apklausos metu uždaviau 3 klausimus, kurie buvo susiję su savęs vertinimu, savęs pažinimo įvairovę bei kokie yra svarbiausi tikslai renkantis karjeros kelią. Apklausa vyko SKY BAR restorane, tai buvo labai jauki aplinka. Pro langus čia atsiveria nuostabiausios Vilniaus miesto panoramų: Gedimino pilis, Katedra, Senamiesčio ir Neries vingių vaizdai. Todėl su pašnekove kalbėtis buvo gera, jauku ir malonu.

Tiriamoji susitikimo pradžioje buvo gan nekalbi, drovi, vengė akių kontakto, tačiau susitikimo eigoje daugiau pasikalbėjus, papasakojus vienai kitai daugiau apie save susitikimas ėjo gera linkme. Prie arbatos puodelio išsibėgėjus pokalbiui mergina buvo rami, maloni nevengė akių kontakto. Su malonumu atsakinėjo į jai užduodamus klausimus.

Šios apklausos tikslas buvo praktiškai pritaikyti teorines asmenybės ir bendravimo psichologijos žinias.

  • Psichologija Tyrimas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (978 žodžiai)
  • Kolegija
  • Joana
  • Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa tyrimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa tyrimas. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-ir-bendravimo-psichologija-saves-suvokimas-apklausa-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:06
×