Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa


Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa.

Svarbu kiekvieno individo paties savęs suvokimas, save priskiriant atitinkamai amžiaus grupei. Pats žmogus įvairiai traktuoja savo priklausomumą atskiroms amžių grupėms, tai lemia socialinė aplinka ir asmens realizavimasis joje.

Praktiškai pritaikyti teorines asmenybės ir bendravimo psichologijos žinias; Giliau, remiantis asmeniniu patyrimu, suprasti asmenybės raidos ypatumus; Įgyti/pagilinti interviu atlikimo, mokslinės literatūros studijavimo įgūdžius; Ugdyti kritinio mąstymo ir kūrybiškumo įgūdžius.

G: Užduosiu tau pora klausimų trys iš tikrųjų. Pirmasis – pateik apie save trys būdvardžius. Koks žmogus esi?

A: Taip. A.. Visų pirmą norečiau paminėt, kad esu komunikabilus, nes greitai randu bendrą kalbą su žmonėmis. Taipogi esu atsakingas. Mm.. Visada siekiu atsakingai ir pilnai įvykdyti užbrėžtą tikslą. Taippat esu geranoriškas, nes visada pagelbėsiu kitiems, jeigu jie paprašo pagalbos. Na kaip ir viskas.

G: Aišku. Gerai antras klausimas. Ką laikai savo stipriąją puse? Ka norėtum patobulinti ar pakeisti?

A: Mm..Savo stipriąją savybę aš galėčiau pažymėti lankstumą ir universalumą , nes lengvai galiu persijungti prie įvairių užduočių. A.. Savyje norėčiau patobulinti punktualumą, nes pakankamai dažnai būna taip, kad aš vėluoju. ( šypsena)

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (790 žodžiai)
  • Gintare
  • Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa
    10 - 5 balsai (-ų)
Asmenybes ir bendravimo psichologija savęs suvokimas apklausa. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-ir-bendravimo-psichologija-saves-suvokimas-apklausa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 02:32
×