Asmenybės samprata projektas


Asmenybės samprata. Kaip šiuolaikinėje psichologijoje suprantama asmenybė ir jos struktūra? Individualumas. Nusako tik vienam žmogui būdingą savybių derinį žmogaus unikalumas, nepakartojamumas. Asmenybė. Tai žmogus, suvokiantis aplinką bei save ir kontroliuojantis savo veiksmus. Asmenybė strukūra. Temperamentas charakteris sugebėjimai kryptingumas aš vaizdas. Temperamentas. Tai pastovios asmenybės savybės, kurias lemia įgimti centrinės nervų sistemos ypatumai. Temperamento tipai. Cholerikas sangvinikas flegmatikas melancholikas. Charakteris. Tai unikalių psichinių savybių , pasireiškiančių būdingais poelgiais, visuma. Formuojasi temperamento pagrindu. Visuma įvairių konkrečios asmenybės bruožų pasireiškia visoje asmenybės veikloje – elgesyje. Sugebėjimai. Asmenybės savybė, kuri nusako ką žmogus geriausiai gali atlikti. Kryptingumas. Nusako konkrečios asmenybės pagrindinius gyvenimo siekius. Nusako kaip konkreti asmenybė suvokia ir vertina savo fizines.


Kaip šiuolaikinėje psichologijoje suprantama asmenybė ir jos struktūra?

Nusako tik vienam žmogui būdingą savybių derinį žmogaus unikalumas, nepakartojamumas.

Tai žmogus, suvokiantis aplinką bei save ir kontroliuojantis savo veiksmus.

Tai pastovios asmenybės savybės, kurias lemia įgimti centrinės nervų sistemos ypatumai.

Tai unikalių psichinių savybių , pasireiškiančių būdingais poelgiais, visuma. formuojasi temperamento pagrindu.

Visuma įvairių konkrečios asmenybės bruožų pasireiškia visoje asmenybės veikloje – elgesyje , išvaizdoje, kalboje, bendravime ir t.t.

  • MS PowerPoint 625 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (179 žodžiai)
  • Mokykla
  • Q
  • Asmenybės samprata projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmenybės samprata projektas. (2020 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-samprata-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 30 d. 06:51
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo