Asmenybės strategija (2)


Istoriniai tekstai. Mūsų istorija ir mes. Gyvenimo kelio paieškos. Šeima ir motinystė. moters vaidmuo visuomenėje. Studijos. Ekonomika ir buitis. Gyvenimo vertybės, siekiai ir tikslai. Ateities vizija. Valstybė, kurioje gyvenu ir kokią aš noriu matyti?


Mano gyvenimo vertybės pradėtos formuoti dar vaikystėje, už viską ką turiu, esu dėkinga savo tėveliam. Mano gyvenimo vertybės yra:

namai. Tai pati saugiausia, ramiausia ir geriausia vieta visame pasaulyje. Man namai tai ramybės oazė. Gyvenu mažame miestelyje - Joniškėlis ir esu labai laiminga.

dvasinės vertybės. Daug kas į prioritetus iškelia materialias vertybes, tačiau aš esu jaunosios kartos atstovė, kuriai svarbiau dvasinės vertybės. Manau, kad kiekvienas žmogus turi turėti žmogiškumo, kurio šiais laikais mažėja.

dabarties branginimas. Labai svarbu mylėti, branginti dabartį ir ja džiaugtis, nereikia spėlioti kas ir kaip bus ateityje. Reikia džiaugtis dabarties kiekviena sekunde.

tobulėjimas. Manau, kad labai svarbu yra nuolat tobulėti, ieškoti savęs iš naujo, tik taip auga stipri asmenybė.

sveika gyvensena. Vadovaujuosi šiais žodžiais: sveikam kūne - sveika siela!

Baigus mokslus galėsiu dirbti patinkantį darbą. Galėsiu prisidėti prie savo šeimos gerbūvio.

Per didelė konkurencija darbo rinkoje gali sutrukdyti gauti patinkantį darbą.

Tikriausiai dauguma žmonių, apie savo ateitį galvoja optimistiškai, tikisi visko ko geriausio. Iš tų žmonių esu ir aš, tikiu, kad ateityje gyvensiu dar geriau nei dabar.

Mano ateities vizija po 10 metų: tai ilgalaikė perspektyva, tikiu, juk po 10 metų dirbsiu patinkantį darbą, sieksiu karjeros, turėsiu galimybę kaupti pinigėlius savo vaikų ateičiai.

Po 20 metų: man bus 45 metai. Tikiu, kad iki tol pavyks įgyvendinti namo išorės renovaciją, kuri reikalauja daug išteklių. Tikiu, kad būsiu aplankiusi bent keletą egzotiškų šalių. Turėsiu gerai apmokamą darbą ir jame būsiu profesionalė. Turėsiu išlaikytą, mylimą šeimą, neatmetu galimybės, kad 45 metų galiu būti jauna močiutė.

Po 50 metų, tikiuosi, turėti orią senatvę, noriu būti pasirūpinusi ar bent prisidėjusi prie savo vaikų finansinės gerovės. Sulaukti proanūku,-ių ir vis dar turėti mylimą vyrą. Noriu, kad mano vaikai mokėtų branginti šeimą.

Džiaugiuosi, kad galiu gyventi Lietuvoje. Nors baigus vidurinę mokyklą, kaip ir dauguma jaunimo, išvykau į Jungtinę Karalystę ieškoti laimės. Visa laimė buvo, kad išvykau ne viena, o tuometiniu draugu, dabar esamu vyru. Anglijoje pragyvenau 3 metus, tai buvo sunkiausi mano gyvenimo metai, pilni ašarų, skausmo ir ilgesio. Iki dabar, kai prisimenu šį laikotarpį kaupiasi ašaros, prisimenant kaip buvo sunku ne tiek fiziskai, kiek dvasiškai. Visus skausmus ir vargus lydėjo vienintelė mintis, kad ,,ariu“ dėl savo ateities, kad tik greičiau grižčiau namo, į Lietuvą. Dirbau maisto fabrike, tai buvo šaltas, stovimas, po 12 valandų trunkantis darbas, ten žmonės dirba kaip robotai. Tačiau dabar labai džiaugiuosi, kad po šio sunkaus laikotarpio, turiu nuosavus namus Lietuvoje, turiu galimybę mokintis ir čia auginti du savo sūnelius. Dėsiu visas pastangas, kad mano vaikam netektų išvykti dirbti sunkiausių darbų. Noriu, kad mūsų valstybė išspręstų visas esamas problemas dėl darbo stygiaus, mažų atlyginimų ir didžiulės emigracijos. Noriu, kad ji būtų saugi ir ekonomiškai stipri valstybė mums ir mūsų vaikams.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2642 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Asmenybės strategija (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmenybės strategija (2). (2017 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-strategija-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 01:30
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo