Asmenybės tyrimas skaidrės


Asmenybės tyrimas. Mano asmenybės tipas. Pagrindiniai bruožai. Santykiai su antrosiomis pusėmis. ENFJ kaip draugai. Enfj kaip tėvai. Enfj darbe. Enfj vadovai. ENFJ bendradarbiai. ENFJ pavaldiniai. Stresas. Karjeros ir asmeninio augimo strategijos. Kaip rasti pusiausvyrą savyje? Neužmirškite kvėpuoti! Mano gabumai. Keletas garsių ENFJ. Įdomybės apie kiekvieną iš tipų.

E – Ekstravertas; N - Intuicija ; F- Jutimas; J - Įvertinimas.

Labai charizmatiški Altruistai Tolerantiški Patikimi Per daug nesavanaudiški Dažnai per daug jautrūs Pažeidžiami kritikos Nemėgsta sunkių sprendimų Labai svyruojantis pasitikėjimas savimi Idealistai.

Šilti ir jautrūs. Išrankūs rinkdamiesi pačius artimiausius draugus . Nevengia pakritikuoti draugus, jei mato, kad tai yra būtina. Daugumoje atvejų ENFJ asmenybės yra šiltos ir draugiškos, kartais netgi būdamos per daug mielos.

Labai charizmatiški Lengvai pajunta kitų žmonių motyvus Skiria daug dėmesio darbuotojų reikmėms Lengvai bendraujantys Gerai moka įkvėpti kitus žmones Tam tikrose situacijose gali manipuliuoti kitais žmonėmis.

Visada linkę bendradarbiauti ir padėti Jautrūs ir turintys gerą intuiciją Lengvai susibendrauja su kolegomis Siekia, kad jokiose situacijose neliktų nepatenkintų žmonių.

Saves pažinimas Pasitikėjimas savo jėgomis Idėju realizavimas Tobulėjimas Bendradarbiavimas Greiti ir efektyvūs darbo sprendimų priėmimai.

Prisiverčiu dirbti ir be išorinio pastiprinimo ar vadovavimo; Stengiuosi užbaigti jau pradėtą darbą; Keliu didesnius reikalavimus sau ir kitiems; Nemėgstu mokytis mintinai; Pastabi, greitai pamatau kažkokius pasikeitimus.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2204 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (621 žodžiai)
  • Silvija
  • Asmenybės tyrimas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Asmenybės tyrimas skaidrės. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-tyrimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:44
×