Asmenybės tyrimas


Asmenybės tyrimas. Asmenybės tipas. Pagrindiniai bruožai , kuriais pasižymiu aš. Santykiai su kitais. Darbo polinkiai ir ideali darbo aplinka. Pagrindiniai streso mažinimo būdai. Karjera. Kaip galima rasti pusiausvyrą savyje???? Gabumai , vertybės ir gebėjimai. Kokia aš ?? Keletas garsių ESFJ.

ESFJ tipo žmonės: puikiai dirba komandoje, visada pajaučia kylančią įtampą ar bręstančius nesutarimus stengiasi ginti bei palaikyti esamą tvarką ir įstatymus atsidavę savo darbui, nepriklausomai nuo užimamų pareigų.

Miegas Dėmėsio sukaupimas ties kitais dalykais ( filmai, knygų skaitymas, draugai ) „Prasiblaškymas“ ( vakarėliai ir pan.. ).

VERTYBĖS: Jie vertina saugumą ir stabilumą bei kreipia didelį dėmesį į smulkias gyvenimo detales. Puikiai sugeba tvarkyti savo pinigus Yra tradiciški ir orientuoti į šeimą GABUMAI, GEBĖJIMAI: Skaičiavimas Rašymas Grojimas Tikslieji mokslai ( chemija, informatika, matematika ir pan..).

Kaip komandos narė: Puikiai dirba komandoje Jautrūs, dažnai patiria stresą Mielai padeda kolegoms Labai nemėgsta kritikos Kaip lyderė : Nuoširdžiai mėgsta vadovauti kitiems Moka pasiekti, kad kiekvienas komandos narys jaustųsi vertingas Labai nemėgsta įtampos ir ginčų Kaip mokinė: Nori turėti aiškias pareigas, taisykles ir nurodymus Kantrūs, kruopštūs ir darbštūs Labai ištikimi savo darbovietei Nevengia rutiniškų užduočių.

Billas Clintonas, buvęs JAV prezidentas Tyra Banks, TV asmenybė Penelope Cruz, aktorė Alicia Keys, dainininkė Ir aš ;).

  • MS PowerPoint 1154 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (457 žodžiai)
  • Kotryna
  • Asmenybės tyrimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Asmenybės tyrimas. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenybes-tyrimas.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 23 d. 21:22
×