Asocialiaus elgesio psichologija knygos analizė


Asocialiaus elgesio psichologija knygos analizė. Refleksija Herbjorg Wassmo Stiklinė pieno. Frustracijos agresijos teorija. Freudo agresijos teoriją. Dodge’o agresijos teoriją. Tikslų išaiškinimas.

Asocialaus elgesio psichologijos metu gavome užduotį – perskaityti ir aprašyti knygą, kurioje atsispindėtų asocialus elgesys. Iš pradžių, pasirodė gan lengva užduotis, kol dėstytoja pasakė, jog knygą turėsime išsirinkti savo nuožiūra. Prasidėjus ieškojimo procesui teko nusivilti, nes buvo labai sunku išsirinkti teisingą variantą, kuris atitiktų skirtą temą. Domėjausi ir klausiau draugų patarimų bei nuomonių, tačiau vis neišsirinkau. Mano išgelbėtoja buvo močiutė. Nuėjusi į mūsų kaimo biblioteką, pasitarė su bibliotekininke ir išrinko man knygą. Labai apsidžiaugiau. Paėmus į rankas šią knygą, visų pirma gąsdino jos storis, nes nelabai mėgstu skaityti knygas, tačiau įdomi ir aktuali šių dienų tema paskatino ją perskaityti.

Beskaitant, knygos turinys vis labiau įtraukdavo mane į aprašomus įvykius ir išgyvenimus. Anksčiau gal net nebūčiau drįsusi perskaityti knygos apie prekybą žmonėmis, nes man tai per daug žiauru ir nepriimtina, bet dabar perskaičiusi šią knygą pradėjau daugiau domėtis apie tai ir tapatinti knygoje vykusią situaciją. Pasidomėjusi naujesne informacija supratau, kad prostitucija ir prekyba žmonėmis nėra tokia aktuali tema šiandien - tai buvo aktualu praėjusiame dešimtmetyje, o ypač jo viduryje, Lietuvai įstojus į ES ir atsivėrus galimybėms laisviau keliauti po užsienį.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1106 žodžiai)
  • Žaneta
  • Asocialiaus elgesio psichologija knygos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Asocialiaus elgesio psichologija knygos analizė. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/asocialiaus-elgesio-psichologija-knygos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:15
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo