Asortimento politika klientų atžvilgiu parduotuvėje „Aprangos galerija“


Įvadas. Apie parduotuvės prekių įvairovę ir jų pateikimas pirkėjui. Tyrimas. Išvados. Priedas. Naudota literatūra.

Mažmeninė prekyba yra viena iš įdomiausiu verslo sričių, kurios galėtume imtis. Lietuvos mažmeninė prekyba įžengė į drastiškos transformacijos fazę. Sparčiau gausėja įvairių privačių parduotuvių. Dažnas šaligatvio staliuko prekeivis netrukus įsikuria kioske, o neužilgo jau atidaro savo nuosava parduotuvę...(Ruth Pittman 1994, 5 psl.)

Pasirinkus viena firmą, įmonę ar įstaiga būtina išanalizuoti kaip ji patenkina savo vartotojų ar klientų poreikius. Kaip jai sekasi konkuruoti si kitomis konkurencingomis firmomis. Todėl savo tyrimo objektu pasirinkau rūbų parduotuvę „APRANGOS GALERIJA“. Pasirikau būtent šia firmą, nes tai firminių rūbų parduotuvė. Joje lankosi daug pirkėjų.

Kadangi Lietuvoje yra daug įžymių firmų, kurios populiarina savo produkcija netik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, todėl jos dažnai susiduria su įvairiausiomis problemomis. Pvz: ar jų produkcija tinkama užsienio rinkai, ar ji tenkins užsienio vartotojus, juk kas paklausu Lietuvoje nebūtinai mėgstama užsienio šalyse. Juk skiriasi netik mūsų poreikiai, mada, bet ir papročiai.

Mano tyrimo tikslas išsiaiškinti kaip „APRANGOS GALERIJA“ tenkina savo vartotojų poreikius ir kaip jos prekės atitinka keliamus standartus. Kokio amžiaus ir lyties vartotojai renkasi šios firmos prekes. Kas nulemia jos produkcijos paklausą: prieinama kaina, kokybė, prekės ženklas.

Savo darbo tikslams įgyvendinti pasirikau anketinę apklausą. Ją sudarė 20 klausymų skirtų „APRANGOS GALERIJOS“ vartotojams. Anketa buvo įdėta į internetinį tinklapį. Surinkti duomenys vėliau buvo panaudoti tyrimo tikslams išaiškinti.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1650 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Asortimento politika klientų atžvilgiu parduotuvėje „Aprangos galerija“
    10 - 2 balsai (-ų)
Asortimento politika klientų atžvilgiu parduotuvėje „Aprangos galerija“. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/asortimento-politika-klientu-atzvilgiu-parduotuveje-aprangos-galerija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:22
×