Asortimento politikos formavimas Elektromarkt įmonėje


Asortimento politika. Elektromarkt asortimentas. Asortimento valdymo strategija. Asortimento formavimas imoneje. Asortimento formavimo politika. Diplominio temos asortimentas. Imones asortimento formavimo politika. Elektromarkt referatai. Asortimento analize diplominis. Elektromarkt darbo pasiulymai.

Įvadas. Asortimento politika. Asortimento politikos ir asortimento struktūros sampratos. Asortimento politiką lemiantys veiksniai. Asortimento valdymo strategijos. Asortimento politikos tikslai ir strateginės bei operatyvinės orientacijos. Uab ,,elektromarkt’’ įmonės ūkinė veikla. Uab ,,elektromarkt’’ misija, vizija,tikslai. Tyrimo eiga. Išvados. Anketa. Literatūros šaltiniai.

Tyrimo problema – didėjant prekių ir paslaugų pasiūlai bei atsirandant vis daugiau konkurentų, vienas svarbiausių prekybos įmonės uždavinių tampa asortimento politikos organizavimas.

Temos aktualumas/naujumas – ši tema yra aktuoli tuo, kad lietuvoje yra daug prekybos įmonių, tačiau išsiaiškinti ir sužinoti kaip jas vertina pirkėjai nėra lengva. Atlikti tyrimą ir išsiaiškinti kokią yra vartotojų nuomonė apie prekybos centrą uab ,,elektromarkt‘‘, mums, prekybos vadybos studentėms, yra aktualu, nes tai suteikia patirties bei naujų žinių, kurių mums prireiks ataityje.

Tyrimo objektas – uab ,,elektromarkt‘‘ imonės asortimentas.

Tyrimo tikslas – išnagrinėti prekybos įmonės uab ,,elektromarkt‘‘asortimento politikos formavimą.

Tyrimo uždaviniai. Atskleisti asortimento politikos esmę. Išnagrinėti prekybos įmonės uab ,,elektromarkt‘‘ asortimentą. Nustatyti žmonių požiūri i prekybos įmonės uab ,,elektromarkt‘‘ asortimentą. Informacijos šaltinių apžvalga – duomenis ėmiau iš mokslinės literatūros analizės, nustatyti įmonės veiklai. Darbo metodai ir priemonės – surinkti medžiagą iš literatūros šaltinių ir analizuoti, ištiriti inomės asortimentą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 370 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (4490 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Asortimento politikos formavimas Elektromarkt įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Asortimento politikos formavimas Elektromarkt įmonėje. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/asortimento-politikos-formavimas-elektromarkt-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 08:44
×