Astrologija Įgimtų ritmų įtaka žmogaus gyvenime


Įgimtų ritmų įtaka žmogaus gyvenime arba kaip skaityti savo kosminį pasą. Zodiako ženklai ir trumpos jų charakteristikos /klasikinė astrologija/. Planetos, dangaus šviesuliai, jų aspektai. Dvylika horoskopo namų.

Pirmąjį namą valdo Avinas, kuris savo ruožtu yra valdomas Marso. Šis namas nulemia žmogaus individualybę, išvaizdą, jo charakterį, protą, asmeninius įpročius, požiūrį į gyvenimą, aplinkybių įtaką nuo pat vaikystės. Tai Asmeninio aš namai. Iš šio namo matyti, ko žmogus nori iš savo partnerio, kad kad pateisintų savojo „aš“ paveikslą.

Antrąjį namą valdo Jautis, o Jautį – Venera. Su šiuo namu susiję žmogaus kūno sudėjimas, finansiniai reikalai, banko sąskaitos, dovanos, parodos, kolekcijos, restoranai, virtuvės, apsirūpinimas senatvėje. Namas dar vadinamas Pinigų namu.

Trečiąjį namą valdo Dvyniai, o Dvynius – Merkurijus. Tai trumpos kelionės, žmogaus intelektualinės galimybės, mokėjimas bendrauti su savo artimais giminaičiais, kaimynais, informacijos priėmimas ir perdavimas, laiškai, bibliotekos, korespondencijos, reklama, gandai, apkalbos, pradinis ir vidurinis mokslas, transporto priemonės, vagystės. Namas dar vadinamas Giminaičių namu.

  • Astronomija Konspektas
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1243 žodžiai)
  • Skorpiooo
  • Astrologija Įgimtų ritmų įtaka žmogaus gyvenime
    10 - 8 balsai (-ų)
Astrologija Įgimtų ritmų įtaka žmogaus gyvenime. (2015 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/astrologija-igimtu-ritmu-itaka-zmogaus-gyvenime.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 05:53
×