Aštuonių skilčių mikroprocesoriaus komandų sistema ir programavimas laboratorinis darbas


Darbo tikslas. Išnagrinėti ir įsisavinti 8 skilčių mikroprocesoriaus operandų adresavimo būdus ir komandų sistemą. Įgyti programavimo asemblerio kalba įgūdžių. Užduotis mikroprocesorinėje sistemoje užprogramuoti ir įvykdyti duotas komandas kiekvienam operandų adresavimo būdui. 1 lentelė. Operandų adresavimo būdai. Rezultatas. Išnagrinėjau ir įsisavinau 8 skilčių mikroprocesoriaus operandų adresavimo būdus. Registriniu operandų adresavimu. Tiesioginiu operandų adresavimu. Šalutiniu registriniu operandų adresavimu. Tiesioginiu operandu. Parašiau ir įvykdžiau užduotas programas, įgyjau asemblerio kalba įgūdžių.


1 užduotis: mikroprocesorinėje sistemoje užprogramuoti ir įvykdyti duotas komandas kiekvienam operandų adresavimo būdui:

nustatyti ir užrašyti, mikroprocesoriaus vykdomų komandų mnemoninius kodus. Mikroprocesorinėje sistemoje užprogramuoti ir įvykdyti duotą programą ir patikrinti gautą rezultatą, kai x=0516, y=0916, z=01.

a) palygintų du 8 bitų operandus, esančius pasirintose skirtingose atminties ląstelėse, ir mažesnį iš jų įrašytų į pasirinktą atminties ląstelę:

b ) palygintų du 8 bitų operandus, esančius pasirinktose skirtingose atminties ląstelėse, ir iš didesnio atimtų mažesnį , gautą skirtumą įrašytų į dėklą pasirinktu adresu:

Skaičiuotų nurodytą reiškinį. 8 bitų operandai x ir y yra pasirinktose skirtingose atminties ląstelėse. Gautą rezultatą z įrašytų į pasirinktąją trečiąją atminties ląstelę:

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1632 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrius
  • Aštuonių skilčių mikroprocesoriaus komandų sistema ir programavimas laboratorinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aštuonių skilčių mikroprocesoriaus komandų sistema ir programavimas laboratorinis darbas. (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/astuoniu-skilciu-mikroprocesoriaus-komandu-sistema-ir-programavimas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:47
×