Aštuonių skilčių mokomosios mikroprocesorinės sistemos tyrimas Laboratorinis


Laboratorinis darbas Nr. Aštuonių skilčių mokomosios mikroprocesorinės sistemos tyrimas Darbo tikslas. Darbo rezultatai. Mikroprocesoriaus registrų turinių peržiūros ir keitimo rezultatai. Atminties užpildymo konstanta rezultatai. Duomenų perkėlimo atmintyje rezultatai. Programos įvedimo ir vykdymo rezultatai. Išvados. Literatūra.


Susipažinti su mokomosios mikroprocesorinės sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi paskirtimi, techninėmis charakteristikomis ir galimybėmis. Išnagrinėti mokomosios mikroprocesorinės sistemos valdymo ir indikacijos priemones. Išsiaiškinti ir įsisavinti sisteminio monitoriaus funkcijas.

Norint palyginti šiuos du masyvus reikėjo displėjaus monitoriaus rėžime suvesti šia komanda:

Kita užduotis buvo mikroprocesorinėje sistemoje užprogramuoti ir įvykdyti programą, kuri atminties ląstelėje adresu 202516 esantį skaičių 0216 sudeda su skaičiumi 0816 esančiu registre B. Gautą sumą įrašo į registrą A.

Susipažinome su mokomosios mikroprocesorinės sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi, bei išnagrinėjome valdymo ir indikacijos priemones.

Atlikome užduotis ir nustatėme, mygtukų „RESET“, „FILL“, „B.M“ veikimo principus.

Susipažinus su sisteminio monitoriaus funkcijomis, išmokome naudotis ir displėjaus monitoriaus funkcijomis.

Išmokome rašyti, paleisti ir baigti programas, kurios gali atlikti skaičiavimus pagal mūsų poreikius.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (506 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Aštuonių skilčių mokomosios mikroprocesorinės sistemos tyrimas Laboratorinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Aštuonių skilčių mokomosios mikroprocesorinės sistemos tyrimas Laboratorinis. (2017 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/astuoniu-skilciu-mokomosios-mikroprocesorines-sistemos-tyrimas-laboratorinis.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 01:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo