Ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika


Ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika. Žmogaus klaidos ir sukčiavimai. Tyrimo aktualumas. Rizikos apibrėžimai. Finansinė rizika. Atskleidimo rizikos apibrėžimas. Ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika. -asis tarptautinis finansinės atskaitomybės standartas. „Finansinės priemonės. Atskleidimas“. Informacijos atskleidimo modeliai. Klaidingų ataskaitų atskleidimo rizikos. Atsakomybė už finansines ataskaitas. Žmogaus klaidos ir sukčiavimai. Kiekviena apgaulė apima. Sukčiavimų – apgaulių pagrindinės priežastys. Apgaulių finansinėse ataskaitose klasifikacija. Sukčiavimas - apgaulė. Apgaulės trikampis. Apgaulių nustatymo metodai. Priemonės mažinančios apgaules finansinėse ataskaitose. Išvados - Rekomendacijos. Literatūra. Klausimai.


Žmogaus klaidos ir sukčiavimai.

Pagrindinis finansinės atskaitomybės tikslas yra pateikti informaciją apie įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus ir finansinės būklės pokyčius, kad galutiniai vartotojai galėtų patenkinti savo informacijos poreikius. Priklausomai nuo vartotojų kategorijų (investuotojų, įmonės darbuotojų, skolintojų, tiekėjų, pirkėjų), poreikis bus skirtingas. Kažkam - grynas smalsumas, fiskalinėms institucijoms - mokesčių lūkesčiai, kreditoriams ir investuotojams - investicijų į šią bendrovę tinkamumo vertinimas. Todėl finansinės informacijos patikimumas ir tikslumas yra labai svarbus. Netiksli finansinė atskaitomybė gali būti neatsargumo, informacijos stokos, klaidingo duomenų aiškinimo ar nesąžiningų darbuotojų rezultatas.

Tyrimo objektas: ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika; žmogaus klaidos ir sukčiavimai. Tyrimo tikslas: išanalizuoti ataskaitų teikimo ir atskleidimo riziką bei pateikti jų charakteristikas; atskleisti sukčiavimų finansinėse ataskaitose teorinius bruožus. Tyrimo uždaviniai: atskleisti rizikos samprata; analizuoti ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizikos terminų skirtumus; Išsiaiškinti sukčiavimų ir apgaulių priežastis; Ištirti sukčiavimo ir klaidų skirtumus ir panašumus.

Mūsų tikslas analizuoti: Apskaitos ir finansinės atsakomybės riziką: Ataskaitos pateikimo ir atskleidimo riziką.

Informacijos apie įmonės strategijas, operacijas ir kitus išorinius veiksnius, kurie gali turėti įtakos tikėtiniems jos rezultatams, perdavimas, konkrečių įmonės būsimų pinigų srautų pokyčių atskleidimas (Jorgensen ir Kirschenheiter, 2003). Informacijos apie įmonių strategiją, charakteristikas, veiksmus ir kitus išorinius veiksnius, kurie gali turėti įtakos laukiamiems rezultatams, perdavimą (Beretta ir Bozzolan, 2004).

  • MS PowerPoint 1717 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (1380 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika
    8 - 1 balsai (-ų)
Ataskaitų teikimo ir atskleidimo rizika. (2019 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ataskaitu-teikimo-ir-atskleidimo-rizika.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 15:08
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo