Ateities automobilis


Įvadas. Naftos ištekliai. Aplinkos užterštumas. Alternatyvūs kuro šaltiniai. Vandenilis – ateities kuras? Kaip veikia kuro kasetės? Hibridiniai automobiliai – tarpinis variantas. General motors nori iš naujo išrasti automobilį! Išvados. Literatūra.

Tai automobilių kuras. Dabartiniuose automobiliuose, dažniausiai naudojamas kuras yra – naftos produktai. Tačiau, naftos ištekliai nėra begaliniai. Numatoma, kad jau 2030 mes sunaudosime visus naftos išteklius. Jau ir dabar, mažėjant naftos ištekliams, kyla jos kaina, taip stabdydama ekonomiką ir valstybių vystymąsi.

Automobilių pramonė, šią problemą stengiasi spręsti, kurdama taupesnius automobilius. Didinamas vidaus degimo variklių naudingumo koeficientas, automobiliai gaminami iš naujų medžiagų – tampa lengvesni, pritaikomos kitos priemonės, tam kad automobilis taptų taupesnis.

Tačiau šios priemonės, gali tik labai ribotai atidėti pagrindinę problemą – naftos išteklių pasibaigimą.

Taigi, mūsų civilizacijai ir automobilių gamintojams iš kilo naujas uždavinys, kuris nulems automobilių ateitį. Tai naujo kuro, automobiliams paieška.

Jau dabar yra kuriami nauji automobilių modeliai, kurie yra varomi elektra, dujomis, netgi organinėmis medžiagomis. Pabandysime plačiau apžvelgti jau esamas ir būsimas automobilių naujoves.

  • Microsoft Word 1554 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (5833 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Ateities automobilis
    10 - 3 balsai (-ų)
Ateities automobilis. (2014 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ateities-automobilis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 14:17
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo