Ateities mašinos


Ateities mašinos. Transporto keliama grėsmė žemei Kaip atrodė ateities automobiliai praeityje. Transporto keliama grėsmė žemei. Transportas yra viena daugiausia nuodingų anglies dvideginio dujas išmetančių sričių. Kaip atrodė ateities automobiliai praeityje? Štai viena tokios pranašystės versija. O kaip ateities automobilius įsivaizduotumėte šiandien? Mokslininko Michaelo Fray‘aus įžvalgos apie ateities automobilius. 2020 metais pradės. Ateities. automobiliai. Automobilių ateitis priklauso nuo kelių dalykų naujų kuro rūšių ir variklių sukūrimo. Varikliai. Ilgą laiką automobiliuose buvo montuojami tik dyzeliniai ir benzininiai varikliai. Prieš 10 metų buvo gana plačiai kalbama apie vandeniliu varomus automobilius. Patys save vairuojantys automobiliai. Visai neseniai tokie automobiliai buvo laikomi fantazija. Skraidantys automobiliai. Automobilis su sparnais – tai jau lėktuvas. Ilgą laiką fantastikos mėgėjai skraidančius automobilius įsivaizdavo kaip paprastus automobilius tik be ratų. Tiesa, viskam ateina galas. Automobiliai taip pat nėra išimtis. Automobiliai gali likti.

Mokslininko Michaelo Fray‘aus įžvalgos apie ateities automobilius:.

Ilgą laiką automobiliuose buvo montuojami tik dyzeliniai ir benzininiai varikliai. Vėliau pradėta įrenginėti ir dujų įranga. Tačiau dabar dauguma ekspertų mano, jog elektriniai automobiliai visiškai pakeis benzininius ir dyzelinius. Elektromobilių trūkumas yra tai, jog jie santykinai brangūs.

  • Transportas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1049 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (450 žodžiai)
  • Ernesta
  • Ateities mašinos
    10 - 8 balsai (-ų)
Ateities mašinos. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ateities-masinos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 21:59
×