Ateities mokykla


Rasinys apie mokykla. Rasinelis apie mokykla. Rašiniai apie mokyklą. Ateities mokykla rasinelis. Ateities mokykla rasinys. Mokykla rasinys. Apie mokykla rasinys. Rasinelis as ateityje. Vaiku rasiniai. Rasineliai apie ateiti.

Žengiame į naująjį amžių. Valstybė kuriama europinių standartų pagrindu. Mokyklos nuo to stengiasi neatsilikti. Joms keliami nauji reikalavimai. Pastaroji turės būti patogi, patvari, ekonomiška ir pan. Reformuojamas švietimas, bei jo sistema. Mokyklos turėtu atitikti paskutinius šio tūkstantmečio reikalavimus. Bet, kad atitiktų reikalavimus ji turėtų būti modernizuota. O tai valstybės ir visuomenės bendra problema. Jos sprendimai reikalauja labai didelių lėšų. Patobulinta ar atnaujinta, ar visai nauja mokykla turėtų būti visu pirma patogi, jauki tarsi antrieji namai, graži, ekonomiška, bei mokanti taupyti. Bet visam tam reikia bent elementariausių žinių apie tai kas iš vis yra ateities mokykla. Žinių įgijimas gali tapti pagalba tavo mokyklai, jei tomis žiniomis mokėsi pasinaudoti. Ateities mokyklai turime pradėti ruoštis jau šiandien. Pradėkime mūsų mokykla keisti nuo ekonomiško šilumos naudojimo. Visa tai reikia pradėti daryti su mokiniais, bei mokyklos vadovybe. Juk mūsų šalies vyriausybė menkai tevertina mokyklų darbus ir joms nelabai kyla noras padėti. Norint ką nors keisti, reikia tai keisti nedelsiant – šiandien. Šilumos, kaip ir energijos taupymo klausimai liečia visą valstybę, jos gyventojos, žiniasklaidą. Valstybė galbūt ir sprendžia problemas kilusias šiuo klausiu, bet mokyklos apie sprendimus vargu ar gauna kokių žinių, o jau ką kalbėti apie mokyklas užmiestyje. Trūksta informacijos, per menkai finansuoja, bei valdžia nesidalina savo turima informacija. Jos manymu reikia suktis kaip moki, o kad kitiems kyla problemų tai jiems nusispjauti.

Leisti mokiniams įsitraukti į tokio masto projektus, skatinti moksleivių veiklą bei ją paremti, iš viso to būtų galima daug ko pasimokyti bei išmokti.

Reikalinga mokyklos pastatų restauracija. Daugelis pastatų labai sugedę, skylėti, apgriuvę. Ir tai suteikia pagrindo manyti jog tos mokyklos, kurios senos šilumai išleidžia didelius pinigus, bet ar mokykla lieka šilta – abejoju.

Mokymas, jo metodai – pasenę tiek fiziškai, tiek morališkai. Reikia nustatyti naują ir visiems patogų mokymosi metodą.

Informacijos trūkumas leidiniuose. Šilumos taupymo problemomis turėtų būti leidžiama daugiau literatūros nei dabar. Nes jos yra sunku rasti, gal jos ir nespausdina, ką čia žmogelis gali žinoti. Nors vis dėlto informacijos galima rasti laikraščiuose, žurnaluose ir kt., žurnalistai kol kas vieninteliai kurie informacija dalinasi su liaudimi, nors ji ir ne visą laiką yra profesionali. Galima paminėti pranešimus apie “šiltnamio efektą” ir kt..

Dėl informacijos stokos žinios yra pakankamai žemo lygio, kad leistų sėkmingai ir profesionaliai atlikti darbą.

Šilumos, kaip ir energijos taupymo problemos, bei jų sprendimai menkai suderinami tarp mokyklos valdžios ir mokytojų, tokių kaip fizikos ar biologijos. Tam trūksta žinių, ūkio pagrindų.

Mokyklos turėtų rinkti medžiagą tokiais mūsų visuomenėja aktualiais klausimais.

Dabar aptarsime mokyklų būklę iš išorės ir vidaus, juk ateities mokykla turėtų būti visapusiškai pasiruošusi sutikti 3–čia tūkstantmetį.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1237 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ateities mokykla
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ateities mokykla. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ateities-mokykla.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:26
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo