Ateities vadyba


Įvadas. Tobulas valdymas. Svarbūs laiko valdymo veiksniai. Asmeninės darbuotojo savybės. Ateities vadyba. Vadovo tobulinimasis. Vadovo asmeninio darbo organizacijos pagrindai. Lietuvos ateities scenarijai. Išvados. Naudota literatūra.


Tobulas valdymas yra svarbus kiekvienoje įminėje ar net paprastame versle. Nes nuo gero valdymo prasideda visi kiti reikalai kurie būna susija su bendravimu. Pagal tai remiantis mokslininkai nusprendžia koks turi vadyba, jie sprendžia tai į preikį žiūri į ateitį.

Pagal Appleby, Petersas ir Watermanas nustatė aštuonis tobulos įmonės bruožus. Juos nustatė pagal organizacijų darbo našumą, augimą ir kurios konkurencingos tarptautiniu mastu, patirtimi. Šiuos organizacijos:

Buvo veiklios – jos energingai eksperimentuodavo ir greitai įgyvendindavo sprendimus;

Visi išvardyti bruožai apibūdina valdymo veiklą, įgūdžius ir funkcijas, padedančius vadovauti konkurencinėje aplinkoje (Šiuolaikinio verslo administravimas. 44-45psl. 2003.)

Asmeniui, kurio darbo pobūdis reikalauja nuolat bendrauti su kitais, bus trukdoma dažniausiai, negu tam, kuris dirba vienas.

Asmuo ir jo pasitikėjimas savimi turi nemažos įtakos darbo našumui. Labiau savimi pasitikintis bei ryžtingesnis asmuo griežčiau elgsis su jo laiką trukdančiais žmonėmis. Vieni žmonės vienu metu gali spręsti tik vieną klausimą, kiti sugeba iš karto spręsti kelias problemas. Vienilinkę deleguotis darbus kitiems kiti pasilieka juos padaryti sau (Šiuolaikinio verslo administravimas. 43 - 44psl. 2003.).

Pagal Appleby, jis darė įvairius tyrimus ir juos užrašė, kad pastaruoju metu J K labai sparčiai auga susidėvėjimas vadybiniu išsilavinimu, vadybos mokymu ir plėtote. Susidomėjimą lemia:

Esamiems ir būsimiems vadovams keliami sudėtingesni reikalavimai;

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (970 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ramutė
  • Ateities vadyba
    10 - 4 balsai (-ų)
Ateities vadyba. (2016 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ateities-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 17:34
×