Atitvarų renovacija naudojant „Suber Tres“


Pastato renovacija statybu procesas referatas. Renovacoja referatas.

Įvadas. Šilumą izoliuojančių medžiagų savybės. „suber tres“ kamštinės medžiagos privalumas. „suber tres“ naudojimo sritys. Techniniai duomenis. Literatūra. Tarp gausybės siūlomų apdailos medžiagų tipų nėra lengva apsispręsti, kokia grindų ar sienų danga turėtų būti būsimame būste. Jei kalbėti apie dangas iš natūralaus kamščio, kurios Lietuvoje ne naujiena, visgi jaučiamas informacijos stygius apie šias medžiagas. Vyrauja ir skeptiškas požiūris į tokią iš tiesų minkštą žaliavą kaip kamštis, ir konservatyvus požiūris į tradicines grindų dangas kaip parketas, laminuotos plokštės ir t. t. Bet tai tik laiko klausimas. Pasaulyje kamštinė produkcija įgyja vis didesnį populiarumą. Aukštesnio išsivystymo lygio šalyse vis daugiau orientuojamasi į natūralias medžiagas: ar įrengiant šilumos izoliaciją, ar sienų apmušimą, ar grindų dangas. Ne veltui Vokietijoje parduodama daugiausiai kamštinės produkcijos iš visų Europos šalių. Apie 60 % gaminamos kamštinės produkcijos tenka Amerikos Valstybėms. Sparčiai didėja kamštinių grindų paklausa Japonijoje. Matyt tokį populiarumą įtakoja japonų gilios tradicijos vaikščioti namuose basomis.

Labai svarbi medžiagos savybė yra atsparumas vandeniui. Nors medžiaga yra poringa, ji vandenį atstumia ir yra atspari.

SUBER TRES – tai ekologiškas, sudėtingo gamybos ciklo pagalba išgaunamas produktas,  gaminamas sumaišius skirtingus komponentus, iš kurių:  kamštinio medžio dulkės, akrilo derva, augaliniai riebalai ir vanduo. Šių atsparių medžiagų sujungimo metu kai kurios jų gerosios savybės dar labiau išryškėja, taip suteikdamos produktui ilgalaikį atsparumą.

SUBER TRES pasižymi daugeliu savybių: elastingumu, lankstumu ir mechanine rezistencija, termoizoliacija, nepralaidumu vandeniui ir atsparumu grybeliams, atsparumu ugniai, visišku toksiškų medžiagų nebuvimu, ilgaamžiškumu.  Šios medžiagos panaudojimas nėra sudėtingas ir brangus. Visos šios savybės suteikia produktui pranašumą prieš kitas medžiagas, tokias kaip akmens vatą ar polistirolą.

SUBERTRES – šilta medžiaga, puikiai tinkama naudoti ant drėgnų ir šaltų sienų. Ji  gerai absorbuoja, filtruoja ir išgarina drėgmę, nedarydama  žalos dengiamam paviršiui. Nereikia atlikti  papildomų sienos paruošimo darbų (daryti angų ar pjūvių drėgmei pašalinti).

SUIBER TRES naudojama: nedidelių laikinų namų apdailai, pėsčiųjų perėjoms, mediniams namams, kaip izoliuojanti medžiaga furgonams ir priekaboms, tarpinė medžiaga baseinuose tarp betono ir padengimo, stogo čerpių izoliuojanti ir sandarinanti medžiaga, betono sijų išorės/vidaus šilumos barjeras kondensavimui pašalinti, vandens/alyvos/dyzelinio kuro rezervuaruose.

SUBERTRES naudojimo efektyvumą užtikrina geras šio produkto sukibimas su bet kokiu paviršiumi, bei galimybė dirbti savarankiškai: naudojant glaistyklę, tinkavimo mentelę ar pulverizatorių. Naudojimo priemones galima užsisakyti,  ypatingai rekomenduojamos specialios priemonės  dengiant  SUBERTRES ant horizontalių ir vertikalių paviršių. Išdžiūvimo laikas – nuo 8 iki 48 valandų, priklausomai nuo padengiamo paviršiaus, aplinkos temperatūros naudojimo metu ir sienų storio.

Padengę pirmu - sukibimo sluoksniu, antru - baigiamuoju sluoksniu pasiekiame 2,5-3mm storį. SUBERTRES galima padengti statybiniu gipso ar alebastro skiediniu, betonu, ar nudažyti. Kad pasiekti pageidaujamą efektą, paruošimo ar naudojimo metu galima maišyti su dažikliais. Būtinam klampumui pasiekti galima skiesti vandeniu. SUBERTRES pristatomas paruoštas naudojimui, atsižvelgiant į naudojimo būdą, darbo paviršiaus tipą, reikiamą padengimo storį ir kitus ypatumus. 

  • Microsoft Word 227 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1585 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irina
  • Atitvarų renovacija naudojant „Suber Tres“
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atitvarų renovacija naudojant „Suber Tres“. (2010 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/atitvaru-renovacija-naudojant-suber-tres.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:16
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo