Atliekos ir jų rūšiavimas


Atliekos ir jų rūšiavimas. Atliekos - tai bet kokios medžiagos ar daiktai. Atliekos gali būti skirstomos į keturias atliekų grupes. Atliekos gali būti. Buityje susidarančios pavojingos atliekos - namų ūkyje. Atliekų kiekį galima sumažinti. Pakuotės ir daiktai būna pažymėti ženklais. . Ką jie reiškia? MĖBIJAUS ŽENKLAS. Šis ženklas rodo, kad pakuotę galima perdirbti. Atliekas, pažymėtas šiuo ženklu galite mesti į bendrą šiukšlių dėžę. Nemesti kartu su kitomis atliekomis. Šiukšles reikia mesti tik į joms skirtą konteinerį ! Konteineriai popieriui. Perdirbimas. Konteineriai plastikui (plastmasei). Metalo atliekas meskite į konteinerį plastikui. Konteineriai stiklui. Organines atliekas būtina kompostuoti. Visus senus ir nenaudojamus elektros prietaisus atiduokite perdirbimui. Kai kurios atliekos ypač pavojingos žmonių sveikatai ir aplinkai. Keletas faktų apie šiūkšles. Stenkimės antrą kartą panaudoti daiktus. Atsakomybė.

Surenkant ir rūšiuojant atliekas; perdirbant atliekas; pakartotinai naudojant perdirbtas atliekas.

LR Administracinių teisės pažeidimų kodeksas 51-3 straipsnis numato atsakomybę už Atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimų nevykdymą. Pagal šių taisyklių nevykdymo užtraukiama bauda nuo įspėjimo iki 30 tūkstančių litų.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 5003 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (926 žodžiai)
  • Edgaras
  • Atliekos ir jų rūšiavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Atliekos ir jų rūšiavimas. (2014 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/atliekos-ir-ju-rusiavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:59
×