Atliekos ir jų tvarkymo pagrindinių principų taikymas


Atliekos ir jų skirstymas. Pavojingos atliekos. Radioktyvios atliekos. Atliekų tvarkymas. Sąvartynas. Deginimas. Žaliavų išgavimas. Perdirbimas. Biologinis perdirbimas. Pirolizė ir dujinimas. Atliekų hierarchija. „Teršėjas moka“ principas. Išvada. Internatiniai šaltiniai.

Visame pasaulyje atliekų su kiekviena diena vis daugėja. Tačiau jei žmonės pergalvotų savo veiksmus: žmonės pradėtų tinkamai rūšiuoti, nemėtytų visur šiukšlių, nepaliktų sugedusių buitinių prietaisų miškuose ar kur pakelėse, prekybininkai stengtųsi gaminti pakuotes, kurias lengva ir patogu perdirbti, atliekų sumažėtų. Bet jei nieko panašaus neįvyks, atliekų daugės ir kuo toliau tuo labiau bus sunkiau jas visas perdirbti.

Taigi pats laikas visiems po truputį keisti savo požiūrį ir kasdienybę, skiriant kelias minutes tiesiog surūšiuoti ir sudėti atitinkamai atliekas. Kad visi bent kažkiek prisidėtume prie aplinkosaugos ir gamtos išsaugojimo.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2317 žodžiai)
  • Aiste
  • Atliekos ir jų tvarkymo pagrindinių principų taikymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Atliekos ir jų tvarkymo pagrindinių principų taikymas. (2014 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/atliekos-ir-ju-tvarkymo-pagrindiniu-principu-taikymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 07:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo