Atliekų tvarkymas kursinis


Įvadas. Biržų rajono savivaldybės atliekų tvarkymo sistema. Biržų rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklės. Mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo ir. tvarkymo organizavimas. Biologiškai skaidžių atliekų surinkimo ir tvarkymo ir. organizavimas. didžiųjų atliekų surinkimo ir tvarkymo ir organizavimas. Statybos ir griovimo atliekų surinkimo ir tvarkymo. organizavimas. tvarkymo organizavimas. Elektros ir elektroninės įrangos (eeį) atliekų surinkimo ir. kitų specifinių atliekų surinkimo ir tvarkymo organizavimas. Atliekų tvarkymo veiklos organizavimas, finansavimas ir. valdymas. Atliekų tvarkytojui keliamos užduotys, reikalavimai ir. sąlygos. konteinerių aikštelių vietos parinkimas ir priežiūra. X. Apmokėjimas už atliekų tvarkymą. Xi. Atliekų apskaita ir atliekų tvarkymo dokumentacija. Xii. Pažeidimus. Teisinė atsakomybė už atliekų tvarkymo taisyklių. Xiii. Visuomenės informavimas. Susidarančių atliekų kiekių skaičiavimas. Sąvartyno talpos, ploto skaičiavimas ir elementų nustatymas. Sąvartyno filtrato kiekio skaičiavimas. Sąvartyno vietos parinkimas. Sanitarinės apsauginės zonos (saz) skaičiavimas.

Šiame kursiniame darbe pagrindinis tikslas - suprojektuoti Biržų rajono savivaldybei sąvartyną, taikant griežtus eksploatavimo ir techninius reikalavimus, numatyti priemones ir tvarką, kurios padėtų užkirsti kelią arba kuo labiau sumažintų neigiamą poveikį aplinkai, dirvožemio ir oro taršai, aplinkai, įskaitant ir atliekų sąvartynų keliamą pavojų žmonėms, kylantį šalinant atliekas į sąvartyną ir vėliau per visą sąvartyno veikimo laiką.

  • Microsoft Word 218 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (5467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Milda
  • Atliekų tvarkymas kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Atliekų tvarkymas kursinis. (2013 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/atlieku-tvarkymas-kursinis.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 05:45
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!