Atlikėjo vadybininko būdo savybės ir kompetencijos


Įvadas. Iš ko susideda atlikėjų vadybininko darbas. Informacijos reikšmė muzikos vadyboje. Svarbiausios atlikėjo vadybininko būdo savybės bei reikalingos žinios. Išvados. Literatūros sąrašas.


Atlikėjo ar grupės vadybininkas yra asmuo, atsakingas už koncertinę veiklą, reklamą ir jos sklaidą, sutarčių tarp užsakovų ir atlikėjų skaidrumą bei naudingumą, leidybą, kuria atlikėjo ar grupės įvaizdį, formuoja visuomenės požiūrį. Dažniausiai atlikėjai būna puikūs kūrėjai, tačiau neturi pakankamai gabumų bei laiko užsiimti savo produkto reklamavimu, koncertų grafikų sudarymu, pokalbiams su užsakovais ir kitų techninių dalykų problemų sprendimui, dėl to yra samdomi atlikėjų vadybininkai, jog kiekvienas galėtų kuo geriau atlikti savo funkcijas.

Darbo tikslas: Išanalizuoti muzikos vadybininko darbo specifiką.

Darbo uždaviniai:

Vadybininko darbo svarba;

Muzikos vadybos kaita;

Informacijos gavimas/skleidimas – aplinkos stebėjimas, informacijos rinkimas, apdorojimas ir pateikimas tiek pačiam atlikėjui apie visuomenėje vyraujančias tendencijas, tiek visuomenei apie kuruojamą atlikėją.

Rūpinimasis atlikėjo koncertine veikla – bendravimas su užsakovais, koncertų bei pasirodymų grafikų sudarymas.

Iškilusių konfliktų sprendimas bei derėjimasis – iškilusių probleminių situacijų sprendimų būdų ieškojimas, derėjimasis dėl palankiausių sąlygų savo kuruojamam atlikėjui.

Bendravimas su žiniasklaida, rėmėjais, rūpinimasis atlikėjo populiarumu.

Vienas reikalingiausių atlikėjo vadybininko įgūdžių yra gebėjimas bendrauti su žmonėmis, keistis informacija, tinkamai ją apdoroti. Taip pat labai svarbu yra mokėti įtikinti užsakovus ir visuomenę savo atstovaujamo atlikėjo išskirtinumu, jo atliekamo produkto kokybe. Praktiškai kasdien reikalingi puikūs derybų įgūdžiai, siekiant kuo didesnės naudos sau ir savo atstovaujamam atlikėjui, bet nesužlugdant ir kito asmens, su kuriuo derimasi.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (924 žodžiai)
  • Kaledos
  • Atlikėjo vadybininko būdo savybės ir kompetencijos
    10 - 7 balsai (-ų)
Atlikėjo vadybininko būdo savybės ir kompetencijos. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/atlikejo-vadybininko-budo-savybes-ir-kompetencijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:09
×