Atliktų darbų įmonėje UAB ,,DOJUS agro“ praktikos ataskaita


Įvadas. Studento praktikos programa. Praktikos programos veiklų planas. Praktikos ataskaita. Dalis. informacija apie praktikos įmonę/organizaciją. Dalis. studijose įgytų žinių ir gebėjimų pritaikymas profesinėje veikloje. Dalis. praktikos rezultatai. Studento profesinio tobulėjimo planas. Dalis. profesiniai ir bendrieji gebėjimai, kuriuos įgysiu/tobulinsiu profesinės praktikos metu. Dalis. profesinio tobulėjimo planas. Studijų pasiekimų ir bendrųjų gebėjimų įsivertinimas. Praktikos refleksija. Priedai.


Savo praktikos ataskaitoje apžvelgsiu UAB „DOJUS agro“ Šiaulių prekybos ir techninės priežiūros centre įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Tai atliksiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų vadybos pagrindų supratimu, įgytų studijuojant verslo administravimą, bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė įmonė.

Susipažinti su Šiaulių prekybos ir techninės priežiūros centro veikla;

Išmokti dirbti su valdymo sistema Dynamics AX, Axapta ir tvarkyti dokumentus.

Praktinės ir teorinės žinios apie įmonės vidaus tvarkos taisykles, įmonės misiją, kultūrą, darbo saugos taisykles.

Vidaus darbo tvarkos taisyklių rinkinys, administratorė.

Vizija: lyderiaujanti kompanija, kurianti ateities žemės ūkį.

Atliekant praktiką UAB „DOJUS agro“ Šiaulių prekybos ir techninės priežiūros centre teko pritaikyti studijuojant įgytas žinias. Įmonėje, bendraujant su kitais darbuotojais, teko pritaikyti grupinio darbo įgūdžius gautus iš vadybos, žmogiškųjų išteklių ir sociologijos paskaitų. Atlikau praktiką labai draugiškame kolektyve, kuriame darbuotojai visada pagelbės iškilus problemai ir atsakys į visus klausimus, pagelbėdavo ir vieni kitiems, jeigu tik kas paprašydavo pagalbos. Taip pat buvo svarbūs ir finansiniai sugebėjimai, kai reikėjo vadybininkui-konsultantui padėti sudarinėti komercinius pasiūlymus, tvarkyti nuomos sutartis. Taip pat buvo panaudoti praktiniai sugebėjimai, pvz. reikalingos informacijos surinkimas ir atrinkimas, ką labai dažnai darome paskaitų metu. Dirbant su kompiuteriu buvo naudojami rašymo taisyklinga kalba gebėjimai ir informacinių technologijų paskaitų metu įgyti gebėjimai, ypač dirbant su Excel programa. Iš esmės visos teorinės žinios įgytos studijų metu praverčia atliekant praktiką, nes nežinant teorijos būtų labai sunku atlikti įvairias užduotis. Žinoma praktiškai beveik viskas atrodo truputį kitaip nei būna teorijoje parašyta, nes visi galimi atvejai kaip spręsti iškilusias problemas nebūna aprašyti, tačiau tai išmokstama dirbant ir klausinėjant kitų, kuriems jau teko su tuo susidurti.

Praktiką atlikau UAB „DOJUS agro“ Šiaulių prekybos ir techninės priežiūros centre. Pirmąją dieną įmonėje praktikos vadovas man aprodė visą centrą, supažindino su darbuotojais, o vėliau administratorė davė paskaityti generalinio direktoriaus parengtus įstatymus, pagal kuriuos visi darbuotojai atlieka savo darbus. Taip pat turėjau perskaityti ir pasirašyti konfidencialumo sutartį, kurioje įsipareigojau visą informaciją, gautą iš įmonės, laikyti konfidencialia ir jos neatskleisti jokiam trečiajam asmeniui be išankstinio rašytinio UAB „DOJUS agro“ sutikimo, taip pat nenaudoti gautos informacijos jokiu įmonei žalingu būdu. Vėliau dažniausiai prabūdavau su administratore, kuri mane šiek tiek supažindino su Dynamics AX, Axapta valdymo sistema, su kuria išmokti dirbti nėra labai lengva, nes labai dauk ką reikia atsiminti ir nesusimaišyti atliekant įvairiausias užduotis.

  • Finansai Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2593 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Atliktų darbų įmonėje UAB ,,DOJUS agro“ praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Atliktų darbų įmonėje UAB ,,DOJUS agro“ praktikos ataskaita. (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/atliktu-darbu-imoneje-uab-dojus-agro-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 00:55
×