Atlyginimo apskaita


Buhalterija.ltatlyginimo apskaita. Išskaitų iš darbo užmokesčio apskaita x įmonės pavyzdžiu. Saskaitu korespondenciju pavyzdziai atlyginimas. Apskaita_viesajame sektoriuje mokslobaze .lt. Darbo užmokesčio apskaita valstybiniame sektoriuje. Zalos atlyginimas is darbo uzmokescio apskaitoje. Darbo uzmokescio apskaita uab ix.

Įvadas. Darbo objekto ir informacijos šaltinių apžvalga. Darbo užmokesčio apskaita. Darbo užmokesčio sąvoka ir reglamentavimas. Darbo užmokesčio struktūra bei rūšys. Pagrindinis darbo užmokestis. Papildomas darbo užmokestis. Minimalioji mėnesinė alga, minimalusis valandinis atlygis. Atlyginimo apskaita. Darbo užmokesčio sistemos. Laikinė darbo užmokesčio sistema. Vienetinė darbo užmokesčio sistema. Išskaitymai iš darbo užmokesčio. Gyventojų pajamų mokestis ir npd. Valstybinis socialinis draudimas. Garantinis fondas. Kiti išskaitymai. Uab „x“ darbo užmokesčio apskaita. Uab „x“ pildomi dokumentai. Uab „x“ rugsėjo mėnesio darbo užmokesčio apskaičiavimas. Išvados. Vartojamų terminų žodynas. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas yra UAB „X“ darbo užmokesčio apskaitos analizavimas, pavyzdžio pateikimas, kaip įmonėje apskaičiuojamas darbo užmokestis, kokie yra užpildomi dokumentai ir taip pat pateikti, kaip užregistruojama ūkinių operacijų sąskaitų korespondencija.

Kursiniame darbe bus naudojamas literatūros šaltinių anlizės metodas. Analizuojami verslo apskaitos standartai, nes jais turi vadovautis visi buhalteriai. Taip pat verslo apskaitos standartuose parašytos pagrindinės nuostatos, kurių tikslas - nustatyti atlygio darbuotojui apskaitos ir pateikimo finansinės atskaitomybės tvarką. Taip pat šis standartas taikomas atlygio darbuotojui apskaitai nepasaint jo užimamų pareigų, darbo dienos trukmės, nuolatinio ar laikinio darbo.

Rašant darbą buvo naudojamasi Gedimino Kalčinsko knyga „Buhalterinės apskaitos pagrindai“, nes knygoje aiškiai ir trumpai išdėstyta pagrindinė informacija apie išskaitas iš darbo užmokesčio, taip pat pateikti aiškūs pavyzdžiai, lentelės, vaizdinė medžiaga.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (5871 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aq
  • Atlyginimo apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Atlyginimo apskaita. (2012 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/atlyginimo-apskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 00:45
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo