Atmintis kodėl žmoguje gyva ko jau nėra?


Atmintis kodėl žmoguje gyva tai ko jau nėra. Kodel zmoguje gyva tai ko jau nera. Kodel zmoguje gyva tai ko nera. Kodel žmogaus atmintyje gyva tai ko jau nera. Kodel zmoguje gyva tai ko jau nebera. Kodel zmoguje nuolat gyva tai,ko jau nera?. Kodel zmoguje gyva tai ko jau nera?. Rasinys apie atminti mokslobaze. Kodel atmintis saugo tai, ko jau nera. Atmintis kodel ji saugo tai ko jau nera.

Atmintis kodėl žmoguje gyva tai, ko jau nėra?

Atmintis - žmogaus savybė, leidžianti jam suvokti save laiko tėkmėje ir prisiminti praeities įvykius. Ją galima suprasti ir kaip būdą neužmiršti savo tapatybės, išsaugoti save, kuomet aplinka reikalauja būti tiesiog statistu. Istorija yra jau ne kartą parodžiusi, kaip išnyksta įvairiausios idėjos, civilizacijos, ką ir bekalbėti apie nesuskaičiuojamus sudužusius žmonių likimus. Visuomenėje, kuriai didelę įtaką daro populiarioji kultūra bei pragmatizmas, nesunku prarasti savo identitetą, tačiau žmogus gali išsigelbėti prisimindamas praeitį, kuri nėra fizinė reiškinio išraiška, todėl nesunaikinama. Atmintyje žmogus gali grįžti atgal, nors nesugeba atsukti laiko. Būna ir taip, kad gyvenime, be atminties, nieko daugiau ir nelieka, tuomet ši gali tarnauti kaip moralinė atrama, sauganti žmogiškąsias vertybes, ar savotiškas alter ego, asmenybės laisvės įsikūnijimas. Taigi, nors realybėje viskas gali išnykti, metafizinėje erdvėje lieka net ir tai, ko nebėra.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (639 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Atmintis kodėl žmoguje gyva ko jau nėra?
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atmintis kodėl žmoguje gyva ko jau nėra?. (2014 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/atmintis-kodel-zmoguje-gyva-ko-jau-nera.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:18
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo