Atmintis referatas (3)


Teorinė dalis. Įvadas. Žmogaus atminties veikimas. Atminties sutrikimai. Žinių įsiminimas. Atminties rūšys. Atminties prastėjimo priežastys ir atminties sutrikimų požymiai. Atminties analitinė apžvalga. Pirmasis strapsnis ir jo trumpa analizė. Antrasis straipsnis ir jo trumpa analizė. Išvada. Literatūra.


Pirmasis strapsnis ir jo trumpa analizė

Analizuojama, kaip nedidelis kiekis alkoholio padeda geriau įsisavinti informaciją.

Tyrimai atlikti su dviem grupėmis besimokančių žmonių. Žmonės,kurie prieš miegą išgėrė taurelę, testą atliko 15% geriau.

Išvada: labai mažas alkoholio kiekis padeda geriau įsisavinti informaciją, tačiau tai neturi virsti pastoviu alkoholio vartojimu ir jį vartoti saikingai. Maksimum vieną taurelę prieš miegą.

Antrasis straipsnis ir jo trumpa analizė

Duoti testai žmonėm, kurie snūstelėjo kelias minutes,tačiau tai darė dažnai ir žmonėm,kurie miegojo ilgą laiką.

Išvados: trumpas,tačiau dažnas miegas padeda įsisavinti informaciją geriau.

Atmintis – gautos informacijos įsiminimas, laikymas ir atsiminimas, būdingas biologinėms sistemoms (pvz., gyvūnams bei žmonėms). Atmintis žmogui reikalinga prisiminti įvykius, praeitį, laiku atlikti veiksmus ir normaliai funkcionuoti moderniame pasaulyje. Tad labai svarbu savo atminties neapleisti, ją prižiūrėti ir skatinti, nes tai, ką pamiršime - nebesugrąžinsim. O tai galime padaryti savo kūną praturtindami mineralais ir vitaminais, gerinančiais atmintį. Miegas taip pat padeda gerinti mūsų atmintį.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1765 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mokinys
  • Atmintis referatas (3)
    10 - 3 balsai (-ų)
Atmintis referatas (3). (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/atmintis-referatas-3.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 21:42
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo