Atmintis referatas


Įvadas. Kaip dirba atmintis. Atminties samprata. Atminties rūšys. Pagrindiniai atminties procesai. Užmaršumo priežastys. Atminties sutrikimai. Asociacijos ir jų rūšys. Individualūs atminties skirtumai. Atminties sistemos. Pagrindiniai atminties principai. Atminties tobulumas. Atminties gerinimo priemonės. Atminties gerinimo patarimai. Išvados. Literatūra.

Atmintis – tai individo gebėjimas įsiminti, sisteminti, išlaikyti tai, kas patirta ir prireikus vėl grąžinti šią informaciją į sąmonę, ja remtis mąstant ir elgiantis. Atmintis yra kiekvieno žmogaus asmenybės dalis. Be atminties negalėtume prisiminti draugų vardų, savo mamos veido, paprasčiausiai nemokėtume vaikščioti, valgyti. Mums atmintis tarsi bendravimo šaltinis, nes tik ką nors prisimindami mes galime užvesti pokalbį, prisiminti savo nuveiktus žygdarbius, nuotykius ir iš jų linksmai pasijuokti. Šis žmogaus psichinis procesas ir toliau tebetyrinėjamas mokslininkų, kurie ieško kuo įspūdingesnių faktų apie beribę žmogaus atmintį.

  • Microsoft Word 1730 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (4948 žodžiai)
  • Anonimas
  • Atmintis referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Atmintis referatas. (2013 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/atmintis-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 23:29
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo