Atmosfera skaidrės


Idomus faktai apie atmosfera. Atmosferos slegis ppt. Faktai apie atmosfera. Skaidres apie atmosfera. Žemės atmosfera ppt. Žemės atmosferos sandara ir klimato kaita. Apie atmosfera. Žemės atmosfera ppf. Atmosfera ppt. Marsas skaidres powerpoint.

Įvadas. Atmosferos kilmė. Atmosfera ir jos sudėtis. Žemės atmosferos sudėties palyginimas su kitų planetų atmosferomis. Atmosfera merkurijuje. Atmosfera veneroje. Atmosfera marse. Atmosfera jupiteryje. Atmosfera saturne. Atmosfera urane. Atmosfera neptune. Atmosferos struktūra. Homosfera ir heterosfera. Atmosferos svarba. Atmosferoje vykstantys reiškiniai. Sidabriškieji debesys. Perlamutriniai debesys. Žaibai. Pašvaistė. Išvados.

Atliekant darbą, daugiausia naudojausi informacija, kurią radau internetiniuose portaluose. Taigi savo darbe apibūdinau svarbiausias atmosferos dalis ir jų savybes, atmosferos tyrinėjimo pradžią, kilmės hipotezes. Darant darbą, buvo įdomu sužinoti naujų ir negirdėtų faktų apie atmosferą, pasigrožėti nuostabiomis atmosferos nuotraukomis, kurias radau įvairiuose tinklalapiuose. Pabaigai, drįstu teigti, jog atmosfera tai labai didelis biosferos sluoksnis, kuriame vyksta gana įdomių ir mūsų akiai nuostabių dalykų.

  • MS PowerPoint 3793 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai
  • Dovile
  • Atmosfera skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Atmosfera skaidrės. (2012 m. Rugpjūčio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/atmosfera-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 15:40
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo