Atmosferos taršos kietosiomis dalelėmis mažinimo būdai ir įrenginiai


Įvadas. Oro tarša kietosiomis dalelėmis, jos įtaka gyvenimo kokybei ir taršos mažinimo patalpose priemonės. Oro kokybė gyvenamosiose patalpose. Taršos mažinimo patalpose priemonės. Šaltinio kontrolė. Vėdinimo sistemos tobulinimas. Oro valytuvų naudojimas. Šiaulių miesto oro taršos problemos. Viršijo normas. Suaktyvino kontrolę. Nesijaučia ramūs. Daug automobilių. Mechaninių teršalų valymas iš oro. Oro apsauga nuo kietųjų dalelių (dulkių). Dulkių (kietųjų dalelių) gaudytuvai. Šlapieji dulkių valymo iš dujų (oro) metodai ir aparatai. Literatūra.

p = pp – piš = pw2 / 2 N/m2

η = 1 – ς = 1 – exp (-0.7)

D, D0 – ciklono ir ciklono vidinio vamzdžio skersmuo, m.

kanalas, 2 – pertvara; 3 – valomų elemento schema. 1 – gofruota

dujų tiekimo kanalas, 4 – bunkeris, 5 –sienelė, 2 – tinklas, 3 - perforuotas

Jame valomas oras pradeda sklaidytis, o toliau patenka į pirminio valymo filtrą 1, sudarytą iš trijų tankaus metalinio tinklelio sluoksnių. Filtre sulaikomos maždaug 50 μm dydžio dalelės. Vėliau oro srautas patenka į jonizatorių 2, kuriame dalelės įelektrinamos, tada į kolektorių 3, kuriame dalelės nusėda. Už kolektoriaus yra įrengtas apsauginis filtras 4, sudarytas iš kelių metalinių tinklelių arba aktyviosios anglies filtro, kuris papildomai išvalo orą nuo kenksmingų dujų ar kvapų.

3.3 Šlapieji dulkių valymo iš dujų (oro) metodai ir aparatai

Schema. 1 – nevalyto oro įleidimo vamzdis, 2 – dulkėtas oras(dujos), 3 – pertvara, 4 -

2 – rezervuaras su skysčiu, 3 – tūta. išvalytas oras, 5 – skystis, 6 – dumblas.

  • Microsoft Word 813 KB
  • 2016 m.
  • 35 puslapiai (5717 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Atmosferos taršos kietosiomis dalelėmis mažinimo būdai ir įrenginiai
    10 - 4 balsai (-ų)
Atmosferos taršos kietosiomis dalelėmis mažinimo būdai ir įrenginiai. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/atmosferos-tarsos-kietosiomis-dalelemis-mazinimo-budai-ir-irenginiai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 10:06
×