Atominės termobranduolinės elektrinės analizė


Organizacijos idėjų palyginimas ir atranka. Termobranduolinė elektrinė. Gant‘o grafikas. Personalo ugdymo analize anotacija. . organizacijos veiklu atlikimo grafiko sudarymas (gant’o diagrama).

Vadybos kursinis darbas.

Įvadas.Organizacijos idėjų palyginimas ir atranka. Atrinktos organizacijos idėjos charakteristika. Organizacijos teikiama nauda. Organizacinės aplinkos analizė. Tiesioginės aplinkos analizė. Netiesioginės aplinkos analizė. Ssgg analizė. Organizacijos kūrimas. Verslo organizacijos formos pasirinkimas. Organizacijos vertybių bei kultūros aprašymas. Planavimo sprendimai. Organizacijos vizijos ir misijos aprašymas. Pagrindinio organizacijos tikslo nustatymas. Organizaciniai sprendimai. Organizacijos personalo apibūdinimas. Valdymo stiliaus ir valdymo metodų parinkimas. Organizacinės valdymo struktūros sukūrimas. Vadovavimo sprendimai. Motyvavimo priemonių taikymas. Darbuotojų ugdymo priemonių numatymas. Kontrolės sprendimai. Organizacijos veiklų atlikimo grafiko sudarymas (gant'o diagramaKontrolės metodai produkto kokybės užtikrinimui. Kontrolės metodai. Produkcijos kokybės rodikliai nustatomi įvairiais metodais. Pagrindiniai jų. Išvados. Literatūra.


Rango vertinimo būdu iš 13 sugalvotų idėjų buvo išrinkta Termobranduolinė elektrinė kaip geriausiai kriterijus atitinkanti idėja.

2. Atlikta organizacijos aplinkos analizė parodė, kad yra pakankamai geros sąlygos kurti tokią organizaciją.

3. Kadangi reikalingas didelis pradinis kapitalas, verslo organizacijos forma buvo pasirinkta akcinė bendrovė. Organizacijos kultūrai ir vertybėms skiriamas didelis dėmesys. Stengiamasi suderinti darbuotojų ir įmonės vertybes. Dėl aukštos kvalifikacijos darbuotojų poreikio, buvo pasirinktas Akademijos kultūros tipas.

4. Atsižvelgiant į tai, kad organizacijoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, buvo pasirinktas demokratinis valdymo stilius ir socialinis psichologinis valdymo metodas. Motyvavimo formos organizacijoje derinamos tarpusavyje, atsižvengiant į patį žmogų, jo savybes, elgesį bei poreikius. Svarbiausias personalo ugdymo principas – suinteresuoti ugdymu patį darbuotoją, padaryti jį atsakingą už savo profesinį ir dvasinį tobulėjimą. Kadangi produkcijos gamybai reikalingi matematiniai skaičiavimai ir ekspertų vertinimai, savo organizacijoje produkto kokybės kontrolei taikysime skaičiavimo ir ekspertinį metodus.

 • Vadyba Kursiniai darbai
 • 2012 m.
 • Lietuvių
 • Darius
 • 22 puslapiai (4329 žodžiai)
 • Universitetas
 • Vadybos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 382 KB
 • Atominės termobranduolinės elektrinės analizė
  10 - 3 balsai (-ų)
Atominės termobranduolinės elektrinės analizė. (2012 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/atomines-termobranduolines-elektrines-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:38