Atpalaiduojanti procedūra


Kosmetologijos skaidrės. Dangiškoji atpalaiduojanti procedūra. Procedūra atpalaiduos jūsų kuną ir sielą. Klientą pasitinka administratorė. Pirmoji procedūra - kuno išilimas pirtyje. Antrasis etapas – tai kūno šveitimas „Kese “ pirštine. Argano aliejus yra turtingas vitaminais A, E. Alyvuogėse yra daug mononesočiųjų riebalų rūgš­čių. Eukalipto lapuose yra. Kitas etapas- žolelių arbatos gerimas ir poilsis prie židinio. Po 15-os minučių masažistas pakvies eiti su juo į paruošta masažui kabinetą. Gaivinantis levandų kvapas mažina įtampą. Reguliariai lankantiems negresia reumatas. Kontraindikacijos Katarakta Širdies ir kraujagyslių ligos Po širdies priepuolių. Persirengimas 10 min.


Klientą pasitinka administratorė, kurį palydį į persirengimo kambarį ir aprodo kur vyks procedūra ir jos eigą. Taip pat duodamos vienkartinės šlepetės ir rankšluostis.

Pirmoji procedūra - kuno išilimas pirtyje. Čia niekur nereikia skubėti,nes kunas turi gerai apšilti,todėl geriau pamiršti apie savo reikalus ir problemas, atsipalaiduoti ir mėgautis. Šiltas ir drėgnas garas atveria poras, gerina širdies veiklą, mažina raumenų tonusą, padeda organizmui greitai ir efektyviai atsikratyti toksinų. Priešingai nei klasikinėje pirtije, hamame oda ir plaukai neišsausinami, o atvirkščiai drėkinami. Šį efektą suteikia drėgmė ir neaukšta temperatūra nuo 30 iki 50 °С. Toks šilumos režimas labai tinka ir tiems, kurie tiesiog nemėgsta arba netoleruoja aukštos temperatūros.

Antrasis etapas – tai kūno šveitimas „Kese “ pirštine, kuri yra padaryta iš ožkos kailio. Su ja yra pašalinamos negyvosios ląstelės nuo kuno t.p. ir nuo veido, tik jis masažuojamas daug švelniau nei kunas. Tuomes atliekama prausimo procedūra muilo putomis. Juodas muilas turi unikalu valymųjų ir maitinamųjų savybių, gaminamas iš juodųjų alyvuogių ir kitų natūralių ingredientų, pridedant argano aliejų ir eukaliptų.

Argano aliejus yra turtingas vitaminais A, E, F, ir natūraliais antioksidantais, t.y. tokoferoliu ir polifenoliu, kurie turi priešuždegiminį poveikį. Turi didelį kiekį polinesočiųjų riebalų rūgščių, omega-6, kurie sudaro apie 80% aliejaus. Tai apima oligo-linoleno rūgštys, kurios neleidžia odos ląstelems senti ir sumažina širdies susirgimus.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Jevgenija
  • 14 puslapių (663 žodžiai)
  • Kosmetologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 2153 KB
  • Atpalaiduojanti procedūra
    10 - 9 balsai (-ų)
Atpalaiduojanti procedūra. (2015 m. Birželio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/atpalaiduojanti-procedura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 04:25