Atradimo ir išradimo sąvokos


Atradimai kas tai. Naujieji amziai susija su geografiniai atradimais. Atradimo savoka.

“Atradimo“ sąvoka. Geografiniai atradimai. Atradimas, pakeitęs dabartį raštas - didysis žmogaus laimėjimas. Kas yra raštas? O kaip atsirado raštas? Kas ir kada jį sukūrė? Kaip gyveno? “Išradimo“ sąvokos. Kas tai yra išradimas? Praktinė išradimo priemonė. Konceptuali priemonė. Žaidimas.

Kas yra atradimas? Atradimu gali būti įgijimas kažkokiu žinių, kurios dar nebuvo atrasta tačiau jos buvo. Atradimu gali būti ir atradimas kažkuo nežinomo, dalyko radimas, geografijos atradimas. Populiariausi žmonijos atradimai yra “Geografijos atradimai“. Didieji geografiniai atradimai tai žmonijos istorijos laikotarpis, kuris prasidėjo XV amžiuje ir tęsėsi iki XVII amžiaus, per kurį europiečiai atrado naują sausumos ir jūros kelius į Afriką, Ameriką, Aziją ir Okeaniją, ieškoti naujų prekybos partnerių ir prekių šaltinių kurie turi didelė paklausa Europoje. Istorikai paprastai yra susiję didžiuosius geografinius atradimus su novatorišką tolimųjų jūrų kelionėmis. Portugalijos ir Ispanijos keliautojai ieškojo alternatyvių prekybos maršrutų į Indiją dėl aukso, sidabro ir prieskonių.

  • Filosofija Rašinys
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1310 žodžiai)
  • Devid
  • Atradimo ir išradimo sąvokos
    10 - 4 balsai (-ų)
Atradimo ir išradimo sąvokos. (2013 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/atradimo-ir-isradimo-savokos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:36
×