Atrakcionų parkas ir naujo produkto aprašymas


Įmonės aprašymas. Verslo srities teisinio statuso pasirinkimas. Įmonės tikslų ir uždavinių nustatymas. Paslaugos. Verslo aplinkos analizė. Išorinė verslo aplinka. Ekonominė. Ekologinė. Technologinė. Politinė-teisinė. Socialinė – kultūrinė. Esamų konkurentų analizė. Potencialių konkurentų pavojus. Paslaugų pakaitų pavojus. Tiekiamoji tiekėjų galia. Perkamoji pirkėjų galia. Vidinė įmonės aplinka. Naujo prudukto aprašymas. Kas yra „Kinect“? Kaip veikia „KINECT“? Žaidėjų skaičius. Produkto nauda atrakcionų parkui. KINECT teikiamos paslaugos atrakcionų parke. Konkurentai, pranašumai. Produkto gamybos sistema. „KINECT“ sudemosios dalys. Reikalinga įranga, įdiegiamų technologijų aprašymas. Populiarumas Lietuvoje, bei Europoje. Veiksmų planas paslaugai ar tolesnei veiklai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Mūsų tikslas yra įsitvirtinti ekstremalių pramogų srityje, kadangi net 84% Lietuvos piliečių mano, kad tokio parko , kaip populiariausi užsienio atrakcionų parkai, Lietuvai reikia. Mes žadame įsitvirtinti rinkoje ir tapti monopolinga įmone Lietuvoje, kuriančia visiškai saugias, unikalias, įdomias, o tuo pačiu ir universalias atrakcijas, įvairaus amžiaus žmonių grupėms. Atrakcionų parkas- nauda ne tik parko savininkams, bet ir visai Lietuvai. Didinant pramogų pasiūlos skaičių Lietuvoje, tikėtina galimybė sulaukti daugybės turistų iš užsienio šalių. Tiek Lietuvos piliečiai, tiek užsienio šalių gyventojai,turės dar daugiau priežasčių apsilankyti Klaipėdos mieste, nes šiuo metu didžiosios aktrakcijos įsikūrusios Lietuvos sostinėje ar netoli jos. Didesnis pramogų kiekis populiarintų Lietuvos vardą pasaulyje, taip sulaukdamas daugybės lankytojų bei didžiulių pajamų."Oniktari" parko tikslas, tapti ypatingai dažnai pasirenkamu laisvalaikio praleidimo būdu, yra stipriai argumentuotas,todėl grėsmės bankrutuoti ar neįsitvirtinti rinkoje neįžvelgėme. Taigi nors atrakcionų parko vizija yra daugiametė ir milijoninė, mūsų manymu, tai projektas su nauja pramoga, kuriančia ne tik ekstremalius įspūdžius, bet ir paliekančia neišdildomus įspūdžius ilgam.

  • Inžinerija Namų darbas
  • Microsoft Word 1694 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (3166 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Atrakcionų parkas ir naujo produkto aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Atrakcionų parkas ir naujo produkto aprašymas. (2014 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/atrakcionu-parkas-ir-naujo-produkto-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:52
×