Atsakinga AB „Lietuvos draudimas“ veikla


Įvadas. AB „Lietuvos draudimas“ veikla. AB „Lietuvos draudimas“ socialinė atsakomybė. AB „Lietuvos draudimas“ etikos kodeksas. Verslo etiketas gruzijoje. Išvados.


AB „Lietuvos draudimas“ vykdo socialiai atsakingą veiklą ir tai galima pamatyti žengiant beveik per kiekvieną perėją, netoli mokyklų ar kitų mokymosi institucijų, taip pat „Lietuvos draudimas“ užsiima ne tik perėjų atnaujinimu, bet ir kita veikla, kuri prisideda prie įvairių problemų sprendimų.

Per metus aptarnaujama apie 0,5 mln. privačių ir verslo klientų

AB „Lietuvos draudimas“ yra socialiai atsakinga, nes vykdo tokią veiklą, kaip:

AB „Lietuvos draudimas“ etikos kodekso tikslas – užtikrinti teikiamų draudimo paslaugų patikimumą ir profesionalumą, taip pat užtikrinti, kad draudėjai elgiasi sąžiningai, taktiškai ir skaidriai bendraudami su klientais.

Naudoti tik teisingą savo veiklos reklamą, neturinčią apgaulingos ar įžeidžiančios reklamos elementų.

Nedaryti jokių veiksmų kurie galėtų sukelti klientų nepasitikėjimą draudimo kompanija.

Už Kodekso pažeidimus draudėjai atsako drausmine tvarka. Tokiais poelgiais gali būti pripažįstama:

Bet kokie veiksmai, kuriais siekiama negarbingai gauti pajamas kito draudėjo darbo sąskaita.

2.2. Jei draudėjas mano, kad jo kolega pažeidė Kodeksą, jis turi atkreipti kolegos dėmesį į padarytas klaidas.

2.4. Draudėjas neturi teisės pradėti bet kokių teisinių ginčų prieš savo kolegas profesiniais klausimais, prieš tai nepranešę vadovams ar aukštesnėms institucijoms.

3.2. Draudėjas atsako tik už savo veiksmus ar neveikimą. Draudėjas neatsako už kompanijos kurioje dirba įmonės dalyvių, organų ar narių, taip pat kitų toje pačioje kompanijoje draudėjų veiksmus ar neveikimą, neatitinkančius šio Kodekso reikalavimus.

Saugoti draudimo kompanijos komercines paslaptis nuo sutarties pasirašymo laikotarpio taip pat įskaitant laikotarpį ir po sutarties pasibaigimo.

4.5. Draudėjas negali patarti klientui įgyvendinti ar ginti savo interesus neteisėtomis priemonėmis (pateikiant melagingus duomenis, klastojant dokumentus ir pan.)

Dažnas verslininkas keliaudamas ar bendraudamas su užsienio įmonėmis susiduria su problema dėl tam tikrų verslo tradicijų ar verslo etiketo svečioje šalyje nežinojimo. Kartais bendravimas su užsienio partneriais primena ėjimą minų lauku. O visa tai kyla dėl mentaliteto, kultūrinių tradicijų ir verslo etiketo skirtumų. Projekte aptariamas verslo bendravimas su Gruzija.

Gruzijoje klesti tiek stambusis tiek smulkusis verslas. Gruzijoje abiejų lyčių atstovai aktyviai dalyvauja verslo pasaulyje, nustatyta, kad 60 proc. verslininkų yra vyrai, o 40 proc. moterys. Daugiau nei 50 proc. verslo įmonių priklauso prekybos sektoriui, tačiau taip pat populiarios ir statybų, transporto paslaugų veiklos sritys. Tikėtina, kad didžioji dalis pradedančiųjų verslininkų šiuo metu svarsto galimybę žengti į turizmo sektorių. Eilinį Gruzijos verslininką sunku apibūdinti pagal amžių, nes šioje šalyje verslą pradėti labai lengva, o jį išlaikyti ganėtinai sunku. Taip pat, svarbu paminėti, kad Gruzijoje yra labai žemas korupcijos rodiklis todėl ji yra vertinama kaip viena palankiausių verslui valstybių.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių mitų apie Gruziją ir gruzinų tautą, o kartu ir verslininkus – kad jie linkę į homoseksualumą. Vešint šioje šalyje nesunku įsitikinti, kad vyriška draugystė čia itin vertinama ir dažnai lydima europiečiams sunkiai suvokiamais apsikabinimais, pakštelėjimais į skruostą ar net į lūpas.

Kitas mitas – kad gruzinai neįsivaizduojami be kepurės, kuri liaudyje vadinama furažke. Nereikėtų tikėtis, kad į susitikimą biure Gruzijos verslininkas ateis su tokiu aksesuaru. Priešingai jie kaip verslininkai ypatingą dėmesį skiria savo įvaizdžiui.

  • Microsoft Word 94 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (4393 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Atsakinga AB „Lietuvos draudimas“ veikla
    10 - 3 balsai (-ų)
Atsakinga AB „Lietuvos draudimas“ veikla. (2017 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsakinga-ab-lietuvos-draudimas-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:45
×