Atsakingas investavimas


Įvadas. Socialiai atsakingas investavimas. Kuo ypatingas atsakingas investavimas. Lietuvos bankai ir jų siulamos galimybės investuoti atsakingai. Seb bankas. Danske bankas. Swedbank. Nordea Bank. Verslo angelai ir jų fondas. Verslo angelai ir jų veikla. Kaip pritraukti verslo angelų dėmesį bei tinkamai jį išsirinkti. Verslo angelų fondas. Išvados. Literatūra.


Tačiau dažniausiai investuotojai nepagalvoja apie tai, kad investuojant galima padaryti žymiai daugiau, tai yra ne tik gauti investicijų grąžą, bet taip pat prisidėti ir prie socialinės gerovės, padaryti kažką gero ir aplinkui supantiems žmonės. Šis investavimo stilius yra vadinamas – etišku investavimu, kitaip tariant – socialiai atsakingu investavimu.

Darbo tikslas – Plačiau sužinoti apie atsakingą investavimą Lietuvoje ir pateikti pavyzdžių, kurie vadovaujasi etiško investavimo būdais.

2. Pateikti Lietuvos filialų bankus, kurie siūlo socialiai atsakingą investavimą.

Socialiai atsakingą investavimą siūlo bei palaiko finansų įstaigos, teikiančios finansines paslaugas, tai yra bankai. Bankai išduoda paskolas pagal valstybės suteiktą licenciją. Lietuvoje yra įsikūrę ne tik Lietuvos banko licenciją turintys komerciniai bankai (SEB, Swedbank,DNB ir kt.) , bet ir užsienio bankų filialai (Danske bankas,Nordea ir kt.). Vieni iš pagrindinių Lietuvoje esančių filialų, kurie siūlo atsakingą investavimą, yra:

Verslo angelai įkūrėjui suteikia investicijas, įvairius patarimus, žinias ir verslo kontaktus.

3.2. Kaip pritraukti verslo angelų dėmesį bei tinkamai jį išsirinkti

Tad svarbiausia yra tinkamai pristatyti savo idėją, kad ji kuo daugiau investuotojų. O vėliau jau galima rinktis tą investuotoją, kuris labiausiai tenkina jūsų poreikius.

Tačiau patikus investuotojams kyla klausimas, kaip tinkamai išsirinkti tą žmogų, kuris bet kuriuo atveju padės ir atsakys į visus iškilusius klausimus?

Tad jei turite galimybę pasirinkti – atidžiai įvertinkite viršuje išvardintus pasiūlymus.

Vieni iš populiariausių Lietuvos bankų, siūlančių socialiai atsakingo investavimo fondų yra: SEB bankas, DanskeBank, Swedbank ir Nordea bankas.

  • Microsoft Word 124 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (3776 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Atsakingas investavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Atsakingas investavimas. (2016 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsakingas-investavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 00:58
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo