Atsakomybės formos, pažeidus darbų saugos reikalavimus projektas


Sąvokos. Kas yra darbuotojų sauga ir sveikata? Darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuoja. Kas traukiami atsakomybėn už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą. Atsakomybės už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą. Drausminė atsakomybė. Administracinė atsakomybė. Materialinė atsakomybė. Baudžiamoji atsakomybė. Išvados. Literatūra. Paveisklėlių sąrašas.


Sąvokos 1. Kas yra darbuotojų sauga ir sveikata 2. Kas reglamentuoja darbuotojų saugą ir sveikatą 3. Kas atsakingas už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą 4. Atsakomybės už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą 4.1. Drausminė atsakomybė 4.2. Administracinė atsakomybė 4.3. Materialinė atsakomybė 4.4. Baudžiamoji atsakomybė Išvados Literatūra Paveikslėlių sąrašas.

Temos aktualumas: kiekvienais metais, dėl saugaus darbo taisyklių nesilakymo, miršta ar yra sužeidžiama daug žmonių, todėl atsakomybės formos yra būtinos, norint užtikrinti, kad darbuotojų saugos reikalavimai nebūtų pažeidžiami. Darbe aptariama, kas yra darbuotojų sauga ir sveikata, kas ją reglamentuoja, kas traukiami atsakomybėn už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą ir atsakomybės formos, pažeidus darbų saugos reikalavimus.

Kas traukiami atsakomybėn už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą.

Įstatymų numatyta tvarka, už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą traukiami įmonių, organizacijų, statybų vadovai ir darbuotojai.

Atsakomybės už darbų saugos teisės aktų reikalavimų nevykdymą ar pažeidimą:.

  • MS PowerPoint 241 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1176 žodžiai)
  • Universitetas
  • Patricija
  • Atsakomybės formos, pažeidus darbų saugos reikalavimus projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Atsakomybės formos, pažeidus darbų saugos reikalavimus projektas. (2019 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsakomybes-formos-pazeidus-darbu-saugos-reikalavimus-projektas.html Peržiūrėta 2019 m. Lapkričio 15 d. 12:42
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema