Atsargų apskaita ir valdymas įmonėje


Atsargų valdymas. Finansų valdymo pagrindų kursinis darbas. Įvadas. Atsargų valdymo esmė ir modeliai. Atsargų valdymo esmė. Atsargų valdymo išlaidos. Atsargų valdymo problemos ir jų sprendimo būdai. Atsargų analizė. Įmonės UAB “x” charakteristika. Atsargų rūšys ir jų analizė. Atsargų valdymas ir jo tobulinimas įmonėje uab “x”. Atsargų valdymas įmonėje UAB “x”. Atsargų tobulinimas įmonėje UAB “X”. Išvados. Literatūra.

Atsargų valdymas yra labia svarbus įmonei, nes būtina turėti optimalų atsargų kiekį sandelyje. Kai prekių yra per daug, tuomet prekių likučiai yra įšaldyti pinigai. Svarbu ir tai, kad jų vertė nuolatos mažėja, nes jie praranda prekinę išvaizdą, gali sumažėti prekių paklausa ir ji bus nebeįdomi rinkai. Užsigulėjusios prekės reiškia, kad galiausiai jas teks parduoti ne ta kaina, kuria norėtųsi. Jei prekių bus per mažai, tuomet įmonė gali bet kada prarasti savo klientus, nepatenkindama jų poreikių, o tai reiškia prarastus pardavimus. Vienas iš pagrindinių rodiklių, leidžiančių įvertinanti atsargų judėjimą įmonėje, yra atsargų apyvartumo rodiklis.

Didesnėse įmonėse yra įdiegta atsargų valdymo sistema (AVS). Visų pirma ji yra įdiegta tam, kad padėtų išvengti subjektyvumo, kai prekės užsako kiekvienos parduotuvės vadovas, kliaudamasis nuojauta. Taip pat Jei atsargos sandėlyje valdomos necentralizuotai, be specialių įrankių, iškyla didelė klaidų tikimybė, nes kiekvienas darbuotojas, kuris užsakinėja prekes, tai daro vadovaudamasis nuojauta, o ne statistika.

Tikslas: išanalizuoti uždarosios akcinės bendrovės (UAB) “x” atsargų valdymą bei tobulinimą

Objektas: UAB x atsargos.

Uždaviniai:

•Surinkti, išanalizuoti ir apžvelgti literatūrą, susijusią su atsargų valdymo esme, atsargų valdymo išlaidomis, bei valdymo problemomis, sprendimo būdais;

•Apžvelgti UAB X įmonės atsargų valdymo politiką;

•Išanalizuoti atsargų valdymą ir tobulinimą UAB X.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (3498 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Atsargų apskaita ir valdymas įmonėje
    9 - 1 balsai (-ų)
Atsargų apskaita ir valdymas įmonėje. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsargu-apskaita-ir-valdymas-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 16:13
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo