Atsargų apskaita


Imones x atsargu sandeliavimo ypatumai. Įmonės atsargu apskaita. Židonis verslo logistika. Atsargų apskaita magistrinis. Apskaita baigiamieji darbai atsargos. Baigiamieji darbai atsargos. X imones atsargu analize baigiamieji darbai. Lyginamoji antspaudu analize. Verslo logistika z.zidonis. Imones atsargu analize.

Įvadas. Atsargų saugojimo organizavimo ir informacijos šaltinių apžvalga. Atsargų saugojimo organizavimo teoriniai aspektai. Atsargų apibūdinimas ir paskirtis. Sandėlių funkcijos ir tipai. Pagrindinės veiklos rūšys sandėliavime. Svarbiausieji atsargų sandėliavimo metodai. Atsargų auditas, jo tikslai ir uždaviniai. Atsargų saugojimo organizavimo x logistikos įmonėje tyrimas. Tyrimo metodologija, eiga ir respondentai. Tyrimo rezultatų aptarimas. Įmonės veiklos analizė. Įmonės atsargų saugojimo politikos analizė. Išvados. Siulymai. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe bus tam, kad išsiaiškinti atsargų saugojimo ypatumus, metodus, bei organizavimą, pirmoje darbo dalyje bus analizuojama mokslinė literatūra, pateikiami atrinktų autorių nuomone nagrinėjamu klausimu. Antroje darbo dalyje bus pateikti atlikto tyrimo rezultatai, kurie atskleis X įmonės atsargų saugojimo politiką.

Darbo objektas. Atsargų saugojimo organizavimas X logistikos įmonėje. Darbo tikslas. Išsiaiškinti atsargų saugojimo organizavimo ypatumus ir metodus X logistikos įmonėje.

Šiame darbe buvo išanalizuoti 5 literatūros šaltiniai, kurių pagalba buvo išsiaiškinti atsargų sandėliavimo ypatumus. Kaip pagrindinį informacijos šaltinį apie atsargų valdymą ir saugojimą buvo pasirinkta Ž. Židonio knyga „Verslo logistika“, kuri buvo išleista 2002 metais. Galima teigti, kad ten pateikta informacija yra nauja, bei atspindi dabartinę situaciją verslo logistikos verslo rinkoje. Knygoje pateikta informacija yra išsami, lengvai suprantama ir tinkamai pateikta. Būtent dėl šitų kriterijų ir buvo pasirinkta šita knyga.

  • Apskaita Referatas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (5510 žodžiai)
  • Neringa
  • Atsargų apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Atsargų apskaita. (2012 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsargu-apskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:20
×