Atsargų mažinimas


Alma litera balansas. Balanso auditas bakalauro darbas. Atsargu mazinimo galimybes. Imones atsargu mazinimas. Alma littera finansine informacija. Pagrindinės auksinės balanso taisyklės. Atsargu mazinimo programos. Referatas apie alma littera. Magistro darbai atsargų apskaita. Alma littera atskaitomybe.

Įvadas. Įmonės pristatymas. Finansinė atskaitomybė. Auksinės balanso taisyklės:. Įmonės finansinių rodiklių apskaičiavimas. Atsargų apyvartos didinimas. Atsargų mažinimo galimybės:. Užsistovėjusių atsargų mažinimo būdai:. Išvados. Literatūra. Priedai. Darbo tikslas. Nustatyti pagrindines įmonės finansines problemas ir pateikti skaičiavimais pagrįstus siūlymus problemų sprendimui.

Išvados 19 .

Literatūra 20 priedai finansinė analizė yra viena iš aktyviausių įmonės valdymo sistemos funkcijų. Ji padeda įvertinti įmonės esamą padėtį ir ateities perspektyvas, taip pat atlieka kontrolės funkciją. Finansinės analizės informacijos vartotojai yra akcininkai, investitoriai, kreditoriai, tiekėjai, vyriausybė, vietinė valdžia.

. Šiame darbe skaičiuosiu uab šviesa finansinius rodiklius. Apžvelgsiu trijų laikotarpių įmonės balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitą. Šios dvi finansinės atskaitomybės dalnustatyti pagrindines įmonės finansinesįvertinti įmonės finansinę būklę pasirinktoje sr alma littera įmonių grupė – tai didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė baltijos šalyse. Grupę sudaro leidyklos alma littera ir šviesa , pirmasis oficialus knygų klubas Lietuvoje knygų klubas (anksčiau alma littera knygų klubas) ir mažmeninės knygų prekybos knygynų tinklas pegasas pagal apyvartą yra vienas didžiausių knygynų tinklų Lietuvoje ir jau turi 32 knygynus įvairiuose šalies miestuose. alma litera įmonių grupėje dirba daugiau kaip 400 žmonių.

šviesa – didžiausia ir daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla. Leidykla šviesa buvo įkurta 1945 metais kaip valstybinė pedagoginės literatūros leidykla, ji iki šių dienų nekeitė leidybos krypties — leidžia vadovėlius, jų komplektų dalis, kitą mokomąją, metodinę, pažintinę, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo literatūrą, knygas tėvams, pedagogams, plačiajai visuomenei. Leidyklos nueitas kelias glaudžiai siejasi su mokyklos, švietimo raida.

Leidykla šviesa rengia vadovėlius, skatinančius mokymo pažangą ir suteikiančius mokytojams pasirinkimo laisvę. Siekiant pažangos, ieškoma naujų idėjų, atsižvelgiama į gyvenimo ir švietimo pokyčius, vis daugiau dėmesio skiriama vaiko ugdymui, ieškoma naujų mokymo metodų bei krypčių. Stengiamasi mokomąją medžiagą pateikti taip, kad mokymo procesas, pažintinė veikla būtų neatsiejama nuo mokinio mąstymo, jausmų, vaizduotės, atsakomybės ugdymo ir savęs pažinimo.  .

Leidykla šviesa bendradarbiauja su daugiau nei 30 pasaulio leidyklų ir siūlo nemaža leidinių, verčiamų iš anglų, vokiečių, italų, lenkų ir kitų kalbų, tačiau didžiąją dalį leidyklos leidžiamos mokomosios literatūros rengia šalies autoriai, geriausiai suprantantys mūsų šalies mokinių sistemos poreikius.  .

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (3292 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Atsargų mažinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atsargų mažinimas . (2011 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsargu-mazinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:08
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo