Atsinaujinantys energijos ištekliai skaidrės


Atsinaujinantys energijos ištekliai. Atsinaujinantys energijos ištekliai – tai gamtos ištekliai. Tai saulės. Reikšmingiausia yra saulės energija. Ji skirstoma į panaudojamą. Tiesiogiai netiesiogiai, tai yra į antrinę energiją (vandens. Saulė yra pats galingiausias atsinaujinantis energijos šaltinis. Hidroenergija. Hidroenergija – tai vandens tėkmės mechaninė energija. Hidroenergetikos privalumai. Vandens ištekliai yra. Hidroenergetikos trūkumai. Poveikis vandens ekosistemoms, hidroelektrinių statybai dažnai reikalingas papildomas žemės plotų užtvindymas. Geoterminė energija. Geoterminė energija yra natūrali Žemės gelmių šiluma. Panaudojimo būdai. Tiesioginis naudojimas šildymo sistemose elektros energijos gamyba šilumos gamyba šilumos siurbliais. Biomasės energija. Biomasė – tai fotosintezės būdu augaluose sukaupta saulės energija. Vėjo energija. Vėjas – tai. Atsinaujinančių energijos išteklių. Šaltiniai.

Tiesiogiai; netiesiogiai, tai yra į antrinę energiją (vandens, vėjo ir kitas energijos formas) vykstant fotosintezei (energijos akumuliacija biomasėje).

Vandens ištekliai yra nemokami, pigi elektros energijos gamyba, ekologiška energetika, neteršianti aplinkos ir neskatinanti klimato kaitos, užtikrinamas nepertraukiamas tam tikras elektros energijos gamybos kiekis, energijos tiekimo patikimumas.

Tiesioginis naudojimas šildymo sistemose; elektros energijos gamyba; šilumos gamyba šilumos siurbliais.

Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo ir yra viena iš darnios visuomenės plėtros priemonių.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 465 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (398 žodžiai)
  • Megil4
  • Atsinaujinantys energijos ištekliai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Atsinaujinantys energijos ištekliai skaidrės. (2015 m. Sausio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsinaujinantys-energijos-istekliai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:13
×