Atsinaujinantys energijos šaltiniai pristatymas


Atsinaujinantys energijos šaltiniai. Saulės šiluma Vėjo energija Tekantis. Didėjantys energijos poreikiai. Atsinaujinanti energija. Apskaičiuota, kad metinis energijos kiekis. Saulės šiluma. Tekantis vanduo yra vienas iš svarbiausių ir plačiausiai naudojamų atsinaujinančių energijos šaltinių. Tekantis vanduo. Vėjo kaip. Vėjo energija. Vėjo jėgainės. Jau senovėje žmonės. Potvynių ir atoslūgių energija. Bangos ypač. Jūrų bangos. Jūros bangų kolektoriai.

Didėjantys energijos poreikiai, senkantys kuro ištekliai bei didėjanti aplinkos tarša verčia žmoniją ieškoti būdų, kaip panaudoti tą energiją, kurios ištekliai atsinaujina ir nėra tokie žalingi aplinkai. Ši energija yra labai gera, nes ji visuomet atsinaujina, yra neišsenkanti ir nedaro didelios žalos aplinkai ir žmonėms.

Apskaičiuota, kad metinis energijos kiekis, gaunamas iš Saulės, yra penkiolika tūkstančių kartų didesnis už dabartinį pasaulyje per metus sunaudojamą energijos kiekį. Elektrą gamina fotoelektrinės, o vandenį šildo kolektoriai. Saulės energija saugi, neteršia aplinkos, jos ištekliai neišsenkantys, bet energijos panaudojimo būdas yra brangus.

  • MS PowerPoint 423 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (281 žodžiai)
  • Saimis
  • Atsinaujinantys energijos šaltiniai pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Atsinaujinantys energijos šaltiniai pristatymas. (2014 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsinaujinantys-energijos-saltiniai-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 02:20
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo